Публічна дискусія “Європейський вибір України: прогрес та перспективи” (Одеса)

Початок: 16.11.2018 о 10:30
Закінчення: 16.11.2018 о 13:00
Адреса: вул. Грецька, 1а (вхід с пр. Юрія Олеші), Одеса,
Місце: простір Impact Hub Odessa

Завершено

2018_discussion_Odesa
Публічна дискусія “Європейський вибір України: прогрес та перспективи” (Одеса)

16 листопада у м. Одеса відбудеться публічна дискусія «Європейський вибір України: прогрес та перспективи», яку організовує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) і проект Громадська синергія.

Під час заходу планується обговорити поточні результати реалізації Угоди про асоціацію, її здобутки та виклики, подискутувати про ситуацію з виконанням Угоди на регіональному рівні, зокрема про участь громадськості у цьому процесі, а також поміркувати, якими можуть бути формати співпраці України та ЄС у майбутньому.

Також під час заходу відбудеться презентація двох книг «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, чому і як?» (друге видання) та «Боротьба за належне врядування у Східній Європі», які підготовлені українсько-бельгійською командою дослідників під керівництвом Майкла Емерсона (CEPS) та Вероніки Мовчан (ІЕД).

Місце проведення: Impact Hub Odessa за адресою вул. Грецька, 1а (вхід с пр. Юрія Олеші)
Час проведення: 16 листопада 2018, початок о 10:30 (реєстрація з 10:00)

Англійські версії книг можна безкоштовно скачати за посиланням.

Українські примірники можна буде безкоштовно отримати на заході, а електронні версії з’являться у вільному доступі після 19 листопада 2018 року.

Для участі у заході просимо зареєструватися.

З питань інтерв’ю та акредитації  преси пишіть: [email protected]. Контактна особа: Віталій Різник, менеджер з комунікацій ІЕД. 

Публічна дискусія організована проектом «Розуміємо Угоди про асоціацію і поглиблені та всеохоплюючі зони вільної торгівлі ЄС з Україною, Молдовою і Грузією», що реалізується консорціумом на чолі з Центром європейських політичних студій (CEPS) за фінансової підтримки SIDA, а також проектом «Громадська синергія», який фінансується ЄС, співфінансується і виконується МФ “Відродження” і спрямований на посилення участі громадськості у євроінтеграційних реформах через підтримку двох проєвропейських громадських платформ.