Public Talk «Українська культура і мистецтво під час війни» з критиком Костянтином Дорошенком

Початок: 24.02.2024 о 17:00
Закінчення: 24.02.2024 о 18:00
Адреса: Миколаїв, Україна
Місце: Платформа MY ART

Завершено

public talk «Українська культура і мистецтво під час війни» з Костянтином Дорошенком
Public Talk «Українська культура і мистецтво під час війни» з критиком Костянтином Дорошенком

Запрошуємо миколаївців до участі у public talk «Українська культура і мистецтво під час війни» з мистецький критиком, куратором та публіцистом Костянтином Дорошенком.

Також під час заходу автор презентує власну книгу «За київським часом», де поєднані публіцистичні статті, есеї, роздуми про становлення України після поновлення незалежності крізь призму культури та суспільних відносин.

Захід відбудеться у суботу, 24 лютого, о 17:00 в Миколаєві. Про місце проведення зустрічі буде повідомлено зареєстрованим учасникам. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією тут.

«Українське мистецтво у час війни не демонструє розчарування в людяності, а навпаки має цікавість до людського, до особистої історії конкретної людини. Україна обрала рух у напрямку до конкретної людини. Сьогодні настає час візії майбутнього. Бо війна росії проти України – це війна минулого проти майбутнього», – каже Костянтин Дорошенко.

За його словами, психотерапевти вважають: для того, щоб рухатися вперед, треба робити і крок назад, аналізувати нинішню ситуацію та історію. Українське суспільство зараз це і робить. Це зумовлює величезний попит на класику, певною мірою відкриття української класики.

«Схильність до суперечок і конфліктування всередині суспільства – це ознака постколоніальності України. Нині будь-які теми суспільної комунікації «на часі». Головне говорити про них делікатно», – вважає мистецький критик.

Костянтин Дорошенко – критик, куратор сучасного мистецтва, публіцист, медіаменеджер. Автор та ведучий подкасту “Культура всього” (з 2019). Член Комісії з питань подолання наслідків русифікації та тоталітаризму при Міністерстві культури та інформаційної політики України (з 2022). Запрошений експерт Дослідницької платформи PsnchukArtCentre (з 2019). Надзвичайний та повноважний посол республіки Ужупіс среди арт-критиків світу (з 2017).

Посилання на подію у Facebook.

Захід проходить в межах проєкту «ПРОщо Миколаїв: перезавантаження», який реалізує Платформа MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за сприяння Вокс Україна і Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) – провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

Дізнатись більше про нас можна у Telegram-каналі: t.me/myartplatforma.