Психологічні семінари для соціальних працівників Запорізької області

Початок: 19.10.2022 о 13:00
Закінчення: 19.10.2022 о 14:00
Адреса: Запоріжжя,
Місце: онлайн

Завершено

296361592_618476216527322_5770385398194243368_n
Психологічні семінари для соціальних працівників Запорізької області

19 жовтня о 13:00 за ініціативи ГО «Запорізький правозахисний центр» відбудеться онлайн семінар “Робота з вразливими групами в умовах війни: протидія стресу та вигоранню” для соціальних працівників міст Запоріжжя, Широке, Вільнянськ, Гуляйполе та Оріхів.

Мета заходу: поглибити знання учасників стосовно особливостей фізіологічних та психологічних реакцій людини у стані стресу. Познайомити з видами емоційних переживань та взаємозв`язком між силою та тривалістю емоції. 

Під час заходів соціальні працівники, які продовжують працювати та надавати послуги вразливим верствам населення зможуть:

  • познайомитись з поняттями емпатія та самоемпатія;
  • навчитися на практиці як можна застосовувати самоемпатію для відновлювання власного ресурсу та профілактики професійного вигорання;
  • познайомитися з особливостями психічних процесів, що пов`язані з перебуванням в обставинах які несуть загрозу для життя та здоров`я;
  • оволодіти дихальними вправами для зниження стресу та методом планування подальших дій “Власна карта планування”.

Учасникам буде продемонстровано системну взаємодію психологічних та фізичних складових, можливість на практиці відслідкувати власні реакції та знайти шляхи індивідуальної корекції у разі необхідності. Також на семінарі буде обговорено роботу з протидії стресу, проведення практичних вправ на подолання стресового стану й запобігання вигоранню. Вправи з розпізнавання простих та складних емоцій, трансформація емоцій за допомогою розширення емоційного словника. Знайомство з технікою “Емоційна батарейка” та можливість на практиці виміряти власний емоційний стан перед внесенням відповідних коректив.

Для участі у семінарі необхідно звернутись за контактним номером телефону +380 50 630 41 11 або написати на електронну адресу [email protected]. 

Проєкт впроваджується  ГО «Запорізький правозахисний центр» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).