Психологічна програма «Діти і війна. Техніки зцілення»

Початок: 23.08.2022 о 14:00
Закінчення: 23.08.2022 о 16:00
Адреса: вулиця Велика Перспективна, 4а, Кропивницький, Кіровоградська обл., Україна
Місце: Кропивницький Гончаренко центр

Завершено

діти і війна
Психологічна програма «Діти і війна. Техніки зцілення»

Повномасштабна війна впливає на всіх. Ніхто не може бути нейтральним, спокійним чи знаходитись у стані відсторонення. Звісно, кожний реагує по-різному, в міру стресстійкості, типу нервової системи та шкали цінностей. Але вже визнано, що рання допомога  дітям та дорослим у тому, як впоратися зі стресом від війни, може бути корисною і дозволить запобігти розвитку проблем надалі.

Тому у Кропивницькому Гончаренко центрі 23-го серпня починається Психологічна програма «Діти і війна. Техніки зцілення», яка орієнтована на дорослих. Ми набираємо групу, котра займатиметься щовівторка о 14.00. Курс включає сім зустрічей у закритій групі тривалістю по півтори години кожне заняття. Вестиме курс Інна Панченко.

Щоб записатися на курс, будь ласка, заповніть анкету і без нагадувань приходьте у вівторок 23 серпня (початок програми, далі група буде закритою) о 14.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх – вхід збоку (для орієнтиру – на першому поверсі цієї будівлі “Сушімастер”).

Програма “Діти і війна” була розроблена у 1999-му році в рамках співпраці Інституту психіатрії (Лондон, Велика Британія) та Центру кризової психології (Берген, Норвегія).  Методику апробовано у низці країн, що були охоплені війною чи постраждали від природних стихійних лих, зокрема, у Греції, Туреччині, Шрі-Ланці, Косово, Сирії тощо. З 2014 року програма «Діти і війна. Техніки зцілення» застосовується в Україні  та має гриф  Міністерства освіти України. Ця програма надає людям навички та методи, які допомагають подолати психологічні наслідки катастрофічних подій.

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні! У разі настання повітряної тривоги заняття припиняється, і ви можете піти в укриття поруч із центром (готель “Рейкарц” або фабрика “Зорянка” заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!