Психологічна допомога для ВПО у місті Дніпро: потреби та виклики

Початок: 29.09.2022 о 10:00
Закінчення: 29.09.2022 о 12:00
Адреса:
Місце: уточнюється

Завершено

pexels-jeshootscom-442574
Психологічна допомога для ВПО у місті Дніпро: потреби та виклики

29 вересня 2022 з 10:00 по 12:00 відбудеться засідання “Психологічна допомога ВПО у місті Дніпро”, дана зустріч буде проведена у рамках роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”.

До участі запрошуються представники БФ Карітас та психологи “гарячих ліній”, громадські активісти, молодь, модератор платформи – Тетяна Вергун, керівниця ГО “Медіапростір Україна”. 

Під час заходу заплановано виявити та обговорити низку питань, які безпосередньо пов’язані з механізмами  психологічної допомоги для ВПО, особливу увагу буде приділено таким питанням як:

  • проблеми адаптації ВПО;
  • можливості для покращення психоемоційного стану переселенців;
  • поради психолога.

Усіх бажаючих запрошуємо долучитись до заходу, для реєстрації потрібно написати ПІБ та контактні дані на пошту [email protected] або зателефонувати за контактним номером телефону +38 093 576 15 52.  

Проєкт впроваджується  ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

 

Сіті Хаб