Просто про складне: що децентралізація змінить у містах?

Початок: 23.02.2019 о 10:30
Закінчення: 23.02.2019 о 17:00
Адреса: Кривий Ріг,
Місце: отримають зареєстровані

Завершено

семінар2302-04
Просто про складне: що децентралізація змінить у містах?

23 лютого у м. Кривий Ріг відбудеться семінар, на якому учасники разом з профільним експертом з’ясують: що передбачає децентралізація, як змінилися фінансові надходження до бюджету та які зміни відбудуться в органах місцевого самоврядування.

В результаті децентралізації значна частина повноважень та фінансів передані на місця – до органів місцевого самоврядування. Про те, як розумітися в засадах децентралізації і як це знання допоможе жителям міст, селищ та сіл у вирішенні нагальних проблем  – розповість директор аналітично-дослідницького центру «Інститут міста» та експерт Реанімаційного Пакету Реформ Олександр Сергієнко.

Також учасники обговорять зміни у надходженнях до бюджетів та результати фінансової децентралізації для міст.

Для участі обов’язковою є реєстрація за посиланням: bit.ly/2FydAYH

Дедлайн реєстрації: 20 лютого.

Харчування і компенсація проїзду для учасників з інших населених пунктів області, що знаходять поблизу, забезпечується організаторами. Усі деталі та програму семінару отримають зареєстровані учасники.

Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.