«Проєктний менеджмент: ефективна розробка проєктів» для релокованих ОГС Донецької та Луганської області (Івано-Франківськ)

Початок: 14.10.2023 о 08:00
Закінчення: 16.10.2023 о 17:00
Адреса: Івано-Франківськ,
Місце: уточнюється

Завершено

Оголошення Тренінг ОГС
«Проєктний менеджмент: ефективна розробка проєктів» для релокованих ОГС Донецької та Луганської області (Івано-Франківськ)

Шановні представники та представниці релокованих ОГС, волонтерських та ініціативних груп Донецької та Луганської області. Саме для вас ми підготували дещо дійсно переможне і цікаве! Команда ГО «Точка Доступу» радо запрошує вас на захід, що перетворить ваші плани та ініціативи у реальні успішні проєкти! Вже у жовтні в Івано-Франківську для вас відбудеться 3-денний тренінг від наших експертів «Проєктний менеджмент: ефективна розробка проєктів». Захід проходитиме в рамках проєкту «Підтримка ОГС релокованих з Донецької та Луганської областей», який ми реалізуємо завдяки підтримці ІСАР Єднання.

Важливо: на захід можуть реєструватися організації та ініціативні групи, які є релоковані з Донецької та Луганської областей, та ті, які продовжують працювати там. На тренінг запрошуємо по 2 учасники/учасниці від однієї організації. 

На вас чекають три незабутні дні, насичені позитивом, ідеями, корисними знаннями, які стануть у нагоді на надвідповільному етапі  відновлення та відбудови нашої країни.

З нетерпінням чекаємо зустрічі, разом з вами розберемо:

  • Як формувати найважливіше – мету та завдання проєкту.
  • Як розібратися у «джунглях» складання  чіткого  бюджету і графіку.
  • Що це за «звір» – ризики, моніторинг та оцінка проєкту, та як цього «звіра» приборкати
  • Як попередити помилки та врахувати весь свій (і не свій) позитивний та негативний досвід для успіху майбутніх проєктів.

м. Івано-Франківськ
14-16 жовтня 2023 року

Попередньо необхідно заповнити форму, але не пізніше 2 жовтня.

Гарантуємо, що це буде неймовірна освітня пригода із містечком у майбутнє! Ми віримо в єдність як непереможну силу. Ця подія – наше спільне зусилля для підтримки релокованих ОГС Донецької та Луганської областей. Вивчайте найкращі практики проєктного менеджменту, щоб ваші ідеї стали реальністю.

Проєкт впроваджується ГО «Точка Доступу» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст допису не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.