Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва – лютий 2023 року

Початок: 14.02.2023 о 16:00
Закінчення: 28.02.2023 о 18:00
Адреса: Миколаїв, Україна
Місце: ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив»

Завершено

лютий 1 volunteer_event_cover_1200x630 2
Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва – лютий 2023 року

ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив» запустив Програму з відновлювальних практик для волонтерів міста на лютий 2023 року у межах грантового проєкту, який ми впроваджуємо за сприяння Програми розвитку ООН та за фінансування Уряду Данії.

Якщо ви громадський активіст/-ка або представник/-ця благодійного фонду чи гуманітарного штабу у Миколаєві, ви можете відвідати тренінги з домедичної допомоги, тренінги з правил поводження під час надзвичайних ситуацій, колективні терапевтичні сесії з гончарства, арттерапевтичні практики, сесії групової роботи з психологом, індивідуальні сесії із психологом, а також лекції з проєктного менеджменту, конфліктології і фандрайзингу.
 
Всі сесії та заняття БЕЗКОШТОВНІ.

Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва - лютий 2023 року 
КОЛИ? З 14 по 28 лютого 2023 року в зручний для вас час
ДЕ? Про місце проведення заходу ми повідомимо додатково
Як взяти участь? Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за цим посиланням.

Волонтери в Миколаєві працюють без перерви від початку повномасштабного вторгнення. Допомагають іншим в умовах надзвичайної напруги та стресу, і це наближає нас до перемоги. Проте через часто нещадне ставлення до себе волонтери ризикують емоційно вигоріти.
 
Метою програми є надання комплексної, психологічної, практичної, методологічної підтримки громадським активістам та волонтерам, які надають допомогу тим, хто її потребує. Ви матимете можливість отримати практичні комунікаційні, фізіотерапевтичні інструменти психосоціальної підтримки та самопідтримки, а також особисто відновити внутрішній ресурс.
 
Для участі у програмі необхідно заповнити анкету, за результатами якої буде сформована група учасників на період до кінця лютого 2023 року. Про місця проведення заходів ми повідомимо додатково.

Долучайтеся! Разом дамо відсіч емоційному вигоранню!

Посилання на подію Facebook.

Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва - лютий 2023 року

Проєкт «Зберігаймо спокій та готуймось до зими» впроваджується ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив» за сприяння Програми розвитку ООН та фінансування Уряду Данії, наданого в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.