Презентація стандартів молодіжних центрів програми USAID «Мріємо та діємо»

Початок: 19.04.2023
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

post standards
Презентація стандартів молодіжних центрів програми USAID «Мріємо та діємо»

19 квітня о 12:00 організація IREX, ГО «Молодіжна платформа» та Міністерство молоді та спорту України презентують стандарти молодіжних центрів, над якими спільно працювали в межах програми USAID «Мріємо та діємо».

Дані стандарти допоможуть центрам вдосконалити свою роботу, зростати та масштабуватися. Вони розроблені таким чином, щоб не обмежувати, а навпаки – сприяти тому, щоб кожен простір став унікальним та адаптованим до потреб конкретної громади та молоді.

Під час презентації обговорюватимуть практики, які зможуть покращити:

  • Види послуг молодіжного центру;
  • Програмну роботу молодіжного центру;
  • Роботу з базовими вимогами до приміщень та обладнання молодіжних центрів;
  • Комунікації молодіжних центрів;
  • Безпекові рекомендації для молодіжних центрів у період воєнного часу;
  • Роботу з моніторингом та оцінкою надання послуг молодіжним центром.

А під час дискусійної панелі представники IREX, ГО «Молодіжна платформа» та Міністерства молоді та спорту України обговорять питання впровадження стандарту серед молодіжних центрів та поділяться  рекомендаціями.

Ця зустріч буде цікавою та корисною командам молодіжних центрів, молодіжним працівникам_цям, органам місцевого самоврядування, які прагнуть створити молодіжні центри у своїх громадах, організаціям громадянського суспільства, які займаються розвитком молоді та молодіжної інфраструктури, спеціалістам, які займаються дослідженням молодіжних політик.

Захід відбуватиметься онлайн на платформі Zoom. Зареєструватися для участі в презентації можна за посиланням:  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYvd-urrTotGdAJs_BHUTJm4g_sWoBR0v8D 

У разі виникнення запитань звертайтесь до комунікаційної спеціалістки програми, Анни Пихтіної [email protected], +380930898342.
____

Програма USAID “Мріємо та діємо” – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Програма впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Слідкувати за усіма ресурсами та можливостями можна в Instagram – https://www.instagram.com/mriemotadiemo/ Facebook – https://www.facebook.com/mriemotadiemo