Презентація результатів моніторингу антикризових політик в Чернігівській області

Початок: 22.10.2020 о 11:00
Закінчення: 22.10.2020 о 13:00
Адреса: Чернігів,
Місце: онлайн

Завершено

презент2
Презентація результатів моніторингу антикризових політик в Чернігівській області

Запрошуємо журналістів, громадських активістів/-ток, представників та представниць громадських організацій та органів місцевого самоврядування долучитись до презентації та обговорення результатів всеукраїнського моніторингу антикороновірусних програм.

Зустріч відбудеться 22 жовтня 2020 року на онлайн-платформі ZOOM

Мета зустрічі – обговорити результати моніторингу в Чернігівській області та презентувати урядовцям рекомендації щодо виходу з карантину, і на випадок нових хвиль COVID-19

Протягом 4-ох місяців організацією спільно з громадськими активістами та активістками, був проведений аналіз місцевих рішень щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та подолання наслідків карантину. В результаті діяльності була визначена актуальність зазначених політик та, на основі найкращих практик, розроблені рекомендації з більш ефективного реагування на аналогічні виклики.

В Чернігівській області моніторинг проводився у: місті Чернігів, місті Прилуки та Ніжинській, Сосницькій, Михайло-Коцюбинській, Кіптівській, Новобасанській об’єднаних територіальних громадах.

Дата проведення: 22 жовтня 2020 року
Місце проведення: онлайн-платформа ZOOM
Початок заходу: о 11:00

Pеєстрація за посиланням.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:

Анни Ніколенко-Баєвої, регіональної координаторки Проєкту в Чернігівській області

тел.: +38 (050) 374 10 14, +38 (067) 416 51 31,

e-mail: [email protected]

Проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).