Презентація результатів моніторингу антикризових політик у Вінницькій області

Початок: 30.10.2020 о 11:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

Презентація результатів моніторингу антикризових політик у Вінницькій області

Запрошуємо журналістів, громадських активістів/-ток, представників та представниць громадських організацій та органів місцевого самоврядування долучитись до презентації та обговорення результатів всеукраїнського моніторингу антикороновірусних програм.

Зустріч відбудеться 29 жовтня 2020 року на онлайн-платформі ZOOM 15.00

Мета зустрічі – обговорити результати моніторингу у Вінницькій області та презентувати урядовцям рекомендації щодо виходу з карантину, і на випадок нових хвиль COVID-19

Протягом 4-ох місяців організацією спільно з громадськими активістами та активістками, був проведений аналіз місцевих рішень щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та подолання наслідків карантину. В результаті діяльності була визначена актуальність зазначених політик та, на основі найкращих практик, розроблені рекомендації з більш ефективного реагування на аналогічні виклики.

У Вінницькій області моніторинг було проведено у: м. Вінниця, м. Гайсин, м. Козятин та чотирьох ОТГ: Дашівська ОТГ, Іванівська ОТГ, Ковалівська ОТГ, Якушинецька ОТГ. 

Дата проведення: 29 жовтня 2020 року
Місце проведення: онлайн-платформа ZOOM

 

Pеєстрація за посиланнямhttps://forms.gle/g6bKQqE9tXttfWrZ9

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:

Шпіньової Юлії Олегівни – Регіональної коорднаторки проєкту

Пошта: [email protected]

Проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).