Проведення заходу відтерміновано! Презентація результатів дослідження “Як Україна виконує свої зобов’язання перед МВФ? Аналіз трьох останніх програм”

Початок: 17.11.2022 о 17:00
Закінчення: 17.11.2022 о 19:00
Адреса: платформа ZOOM,
Місце: онлайн
Інститут аналітики та адвокації
Телефон: +380 50 566 77 38
E-mail: [email protected]

Завершено

фб
Проведення заходу відтерміновано! Презентація результатів дослідження “Як Україна виконує свої зобов’язання перед МВФ? Аналіз трьох останніх програм”

Увага! У зв’язку із погіршенням ситуації з електропостачанням та супутніми з цим обставинами, організатори відтерміновують проведення заходу. За оновленнями стежте на сайті Громадського Простору (розділ Події). 


 

Запрошуємо Вас долучитися до презентації та обговорення результатів дослідження, що присвячене аналізу виконання Україною зобов’язань перед МВФ у розрізі трьох останніх програм. 

Коли? – 17 листопада о 17:00 за Києвом 
Де? – онлайн-платформа ZOOM

Хто

  • Юрій Ромашко – виконавчий директор Інституту аналітики та адвокації 
  • Вячеслав Курило – автор дослідження, аналітик політики і даних Інституту аналітики та адвокації
  • Ярослав Железняк – народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Олександра Бетлій – експертка Інституту економічних досліджень та політичних консультацій
  • Гліб Вишлінський – виконавчий директор Центру економічної стратегії
  • Максим Нефьодов – співкерівник проєкту Damaged.in.ua

МВФ – одна з ключових міжнародних фінансових організацій, що надає суттєву кредитну підтримку Україні для стабілізації економічної системи та проведення структурних реформ.

У межах трьох останніх програм Україна отримала менше ніж половину (49%) коштів від узгодженого з МВФ фінансування. У грошовому вимірі Україна недоотримала близько 12 млрд дол. США, які могла би отримати якби більш ефективно виконувала заходи в межах програм.

На цій презентації ми представимо зобов’язання, які брала на себе українська сторона в межах трьох останніх програм з МВФ, та розглянемо рівень їхнього виконання. Також обговоримо чому Україна не виконала жодну із запланованих програм та що потрібно зробити, щоб підвищити ефективність взаємодії Україна-МВФ.

Реєстрація активна, поспішай заповнити форму для участі за посиланням!