Презентація рейтингу “Фінансова стабільність державних підприємств України”

Початок: 13.06.2019 о 10:00
Закінчення: 13.06.2019 о 12:00
Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 8/16 2й поверх, Київ, Україна
Місце: IА «Укрінформ»

Завершено

изображение_viber_2019-06-10_16-22-01
Презентація рейтингу “Фінансова стабільність державних підприємств України”

Ініціатори: Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД, Україна), Інститут економічних і соціальних реформ (INEKO, Словацька Республіка)
Місце: м. Київ, IА «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16 2й поверх)
Дата: 13 червня 2019 року

Контекст: Захід проводиться в рамках проекту «Сприяння прозорості та впровадження антикорупційних заходів у державних підприємствах та органах місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) у партнерстві з Інститутом економічних і соціальних реформ (INEKO). Проект фінансується Офіційною Підтримкою Розвитку Словацької Республіки (SlovakAid).
Рейтинг «Фінансова стабільність державних підприємств в Україні» спрямований на підвищення ефективності управління державними підприємствами.

Проаналізовано фінансові показники 50 найбільших українських державних компаній, створено інтерактивний портал для відображення результатів окремих компаній.
Результати цього проекту будуть корисними для всіх, хто може їх використати як джерело інформації для оцінки тенденцій фінансової діяльності державних підприємств.

Питання до обговорення:
1. Презентація рейтингу «Фінансова стабільність державних підприємств в Україні».
2. Європейський досвід фінансового здоров’я та прозорості державних компаній.
3. Позиція органів державної влади та громадськості щодо усвідомлення актуальних проблем підвищення фінансової стабільності державних підприємств в Україні.

Програма:
9.30 – 10.00 – реєстрація
10.00 – 10.15 – вітальне слово (Ірина Степанова, МЦПД; Петер Голяш, INEKO)
10.15 – 10.40 – презентація інтерактивної онлайн-платформи, огляд методології (Єгор Киян, МЦПД)
10.40 – 10.55 – Словацький досвід щодо прозорості публічних компаній (Міхал Пішко, Transparency International Словаччина)
10:55 – 11:10 – фінансове здоров’я словацьких державних компаній (Роберт Кічіна, INEKO)
11.10 – 11.30 – представники державних підприємств
11.30 – 12.00 – позиція органів державної влади та громадськості щодо актуальних питань державних підприємств в Україні, обговорення.

До участі запрошуються представники державних органів, представники місцевої влади, громадські організації, експерти, засоби масової інформації та інші.

Мови: українська / англійська (синхронний переклад забезпечується).

Реєстрація учасників: просимо Вас підтвердити участь за електронною поштою: [email protected] із зазначенням вашого імені, організації, яку ви представляєте, та контактних даних.

Реєстрація для медіа: для участі у заході представники ЗМІ повинні зареєструватися за електронною поштою [email protected]