Презентація проєкту «Академія місцевих лідерів: сприяння залученню громадян до місцевого самоврядування»

Початок: 10.02.2022 о 11:00
Закінчення: 10.02.2022 о 12:00
Адреса: платформа Google Meet,
Місце: онлайн

Завершено

офіс тренінг семінар онлайн вебінар
Презентація проєкту «Академія місцевих лідерів: сприяння залученню громадян до місцевого самоврядування»

З приємністю повідомляємо про початок реалізації АОМС “Асоціація учасницького розвитку громад” нового проєкту «Академія місцевих лідерів: сприяння залученню громадян до місцевого самоврядування», за фінансової підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії NED (США)

Проєктом передбачено формування команди з 45 місцевих лідерів з-поміж представників органів влади, громадських організацій, активних жителів міст та територіальних громад України віком від 18 років та старше для розробки стабільних рішень для соціально-економічного розвитку міст та територіальних громад, побудові діалогу між владою та місцевими мешканцями. Для учасників Академії передбачається організація циклу освітніх модулів на тематику використання дієвих інструментів партиципації, навичок фасилітації, побудови діалогу, методів просторового планування та управління місцевими фінансами.

Після закінчення навчання випускники Академії підготують до 15 ініціатив, які за підтримки менторів будуть запроваджені та надалі реалізовані у своїх містах та територіальних громадах. 

Запрошуємо Вас доєднатися до презентації Проєкту, що відбудеться онлайн 10 лютого 2022 року о 11-00 на платформі Google Meet за посиланням.

Під час заходу Ви зможете дізнатись про мету і цілі Проєкту, заплановану діяльність, вимоги конкурсного відбору учасників/-ць та отримати відповіді на усі Ваші запитання. 

Слідкуйте за новинами проєкту з анонсами подій на нашій сторінці Facebook:

Асоціація учасницького розвитку громад | Facebook