Презентація проєкту ACCORD. Обговорення реформи митниці на шляху України до ЄС

Початок: 12.07.2024 о 11:00
Закінчення: 12.07.2024 о 12:30
Адреса: платформа Zoom,
Місце: онлайн
Інститут аналітики та адвокації
Телефон: +380505667738
E-mail: https://iaa.org.ua/

Завершено

1920-1080 (4)
Презентація проєкту ACCORD. Обговорення реформи митниці на шляху України до ЄС

ГО «Інститут аналітики та адвокації» (ІАА) спільно з ГО «Технології прогресу» у співпраці з Представництвом ЄС в Україні запрошують на презентацію проєкту ACCORD, що фінансується Європейським Союзом, та дискусію основних стейкхолдерів щодо підвищення ефективності митної політики України та приведення її у відповідність до стандартів ЄС. 

Модеруватиме захід Макс Нефьодов, співзасновник ГО «Технології прогресу». 

Презентація проєкту ACCORD «Підзвітність та розбудова потенціалу для підтримки діяльності в галузі митної політики та розвитку реформ» слугує стратегічною платформою для діалогу, співпраці та інновацій серед цільової аудиторії. Ключові цілі та завдання проєкту висвітлять Юрій Ромашко, виконавчий директор ІАА, та Роберт Зелді, адвокат, експерт з митної справи ГО «Технології прогресу».

У ході дискусії представники Верховної Ради України, Державної митної служби України, міністерства фінансів України, міжнародних організацій та представників аналітичних центрів обговорять поточний стан справ у сфері митної політики, зважаючи на шлях реформування митниці в Україні. Ключова увага буде приділена завданням, викликам та потенційним галузям співпраці з міжнародними донорськими організаціями щодо підтримки реформ у цій сфері. 

Дата та час: 12 липня, 11:00 – 12:30 (EEST)
Мова: англійська та українська (синхронний переклад).
Місце проведення: онлайн зустріч-дискусія на платформі Zoom.

Реєстрація за посиланням.

Захід підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його вміст є виключною відповідальністю ГО «Інститут аналітики та адвокації» та ГО «Технології прогресу» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.