Презентація програми з молодіжної політики

Початок: 05.03.2018 о 11:30
Закінчення: 05.03.2018 о 12:00
Адреса: вулиця Богдана Хмельницького, 8/16, Київ, Київська, 01001, Україна
Місце: Укрінформ

Завершено

212
Презентація програми з молодіжної політики

5 березня об 11.30  відбудеться презентація унікальної в Україні освітньої програми “Публічне адміністрування у сфері  молодіжної політики” (Зала 1).

Учасники: Олександр Ярема – заступник міністра молоді та спорту України; Микола Величкович - перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму; Максим Черкашин – керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”; Олександр Квасовський – кандидат економічних наук, доцент Тернопільського національного економічного університету; представник Програми “U-LEAD з Європою”.

Коротко. Під час заходу обговорюватиметься  проект “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”. Освітня програма проекту складається з трьох сесій – загалом 100 академічних та 100 дистанційних годин. Між сесіями учасники виконуватимуть практичні завдання, а фінальною буде робота на тему “Стратегія розвитку молоді моєї громади”.

Учасниками проекту стануть 20 представників восьми об’єднаних громад заходу України. 50% учасників проекту представлятимуть органи місцевого самоврядування, а 50% – є лідерами громадських організацій.

В Україні налічується понад 700 об’єднаних громад, створюються відділи та управління, які відповідають за реалізацію молодіжної політики. Від якості їх роботи залежить, чи залишиться молодь у громадах, чи будуть створені належні умови для їх гармонійного розвитку та самореалізації. Програма “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” покликана підготувати як з молодіжних лідерів, так і з працівників органів місцевого самоврядування тих фахівців, які володітимуть  знаннями і навичками ефективної роботи з молоддю своїх громад.

Довідково. Проект реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Тернопільським національним економічним університетом, Міністерством молоді та спорту України, Комітетом Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ ОБОВ’ЯЗКОВA!

https://docs.google.com/forms/d/1LYFWghu1QRMxEpFTWcZ-aRBarbUw5wnP35ZVZfX9yJo/edit