Презентація опитування понад 1000 українських експортерів та імпортерів “Спрощення процедур торгівлі в Україні 2021: реформа у митній сфері очима бізнесу”

Початок: 28.10.2021
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

анонс митниця 21 жовтня
Презентація опитування понад 1000 українських експортерів та імпортерів “Спрощення процедур торгівлі в Україні 2021: реформа у митній сфері очима бізнесу”

28 жовтня 2021 р. Інститут економічних досліджень презентує ключові результати 6 хвилі опитування понад 1000 українських експортерів та імпортерів “Спрощення процедур торгівлі в Україні 2021: реформа у митній сфері очима бізнесу”. Опитування було проведено в 2021 році в межах проєкту «Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» за підтримки Європейського Союзу, Міжнародного Фонду «Відродження» та Atlas Network.  

Бізнес, який займається зовнішньоекономічною діяльністю на власному досвіді відчуває умови, переваги та недоліки системи. Щоб вивчити проблеми у цій сфері та визначити реформи і кроки, потрібні для їх вирішення, важливо почути думку цього бізнесу. 

З цією метою Інститут економічних досліджень та політичних консультацій регулярно проводить національний моніторинг думки бізнесу за допомогою щорічного опитування більш ніж 1000 експортерів та імпортерів. Таке опитування дозволяє отримати «зворотній зв’язок» безпосередньо від представників бізнесу та дізнатися, з якими перешкодами вони стикаються у своїй діяльності, яких змін потребують та як реагують на різноманітні нововведення. 

Шоста хвиля цього опитування відбулася у 2021 році. Польовий етап опитування проходив з 26 травня до 8 вересня. Було опитано 1006 підприємств-учасників ЗЕД. 

Під час презентації автори дослідження та запрошені представники митниці, бізнесу, громадських організацій та експертів обговорять цілу низку ключових питань, зокрема:

  • Індекс сприйняття роботи митниці.
  • Проблеми у роботі митниці за оцінками бізнесу.
  • Оцінки окремих аспектів митниці.
  • Вартість процедур митного оформлення.
  • Витрати на проходження митних процедур.
  • Реформи на митниці: оцінка та очікувані заходи.

Презентація результатів опитування відбудеться 28 жовтня 2021 року з 11:00 до 12:30 в онлайн форматі (ZOOM). 

Реєстрація: https://forms.gle/xbsf1j7qo57uQmJB6   

Посилання на ZOOM буде надіслано з 25 по 27 жовтня 2021 року.