Презентація навчання щодо розробки антикорупційної програми у Скадовську

Початок: 10.11.2021 о 11:00
Закінчення: 10.11.2021 о 12:30
Адреса:
Місце: онлайн
ГО “Антикорупційний штаб”
Телефон: 0505943065
E-mail: [email protected]

Завершено

Презентація Скадовськ
Презентація навчання щодо розробки антикорупційної програми у Скадовську

10 листопада 2021 року (11.00)

платформа Zoom (участь у події — за попередньою реєстрацією)

ГО «Антикорупційний штаб» у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ) та у співпраці з ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка» розпочинає реалізацію кампанії з розробки антикорупційних програм у двох громадах: Жмеринській (Вінницька область) та Скадовській (Херсонська область). Час реалізації кампанії: жовтень 2021 року — квітень 2022 року.

Запрошуємо вас на презентацію навчання щодо розробки антикорупційної програми у Скадовську. Захід відбудеться онлайн на платформі Zoom: 10 листопада 2021 року. Початок презентації — об 11.00. Попередня реєстрація учасників — за посиланням: https://cutt.ly/MRUY1td 

Метою нашої кампанії є залучення громад двох міст — Скадовська і Жмеринки — до створення антикорупційних програм для своїх міст, що зробить їх лідерами серед громад з населенням до 50 тис. з розробленими антикорупційними програмами і широким обговоренням з мешканцями.

Кампанія має три наступні етапи:

  • антикорупційне навчання для мешканців міст, активістів, представників влади та партій
  • створення ініціативних груп активних і свідомих жителів, депутатів та представників політичних партій для роботи над розробкою антикорупційних програм
  • публічні консультації з громадянами щодо напрацьованих антикорупційних програм

Про все це ви можете дізнатись саме під час презентації навчання 10 листопада у Скадовську Також підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбук і стежте за анонсами: https://cutt.ly/ERSBgg8 

Якщо у вас є питання щодо заходу і тексту анонсу, ви можете звернутись на пошту [email protected] або до комунікаційної менеджерки ГО “Антикорупційний штаб” Євгенії: +380505943065 (+ Telegram)

Довідково: Антикорупційна програма ідентифікує корупційні ризики і визначає заходи щодо їх усунення. Процедура розробки і прийняття антикорупційних програм регламентовано ЗУ “Про запобігання корупції” і прийняття такого документу не є обов’язковим для міських рад. Тим не менш, є міста, які проявили ініціативу і розробили антикорупційні програми (Антикорупційна програма Київської міської ради, Міська програма запобігання та протидії корупції м. Маріуполя). 

Довідка. Проведення заходів відбувається у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).