Презентація благодійного соціального проекту “Благо абетка”

Початок: 05.07.2018 о 12:00
Закінчення: 05.07.2018 о 14:00
Адреса: вул. Берковецька, 6Д, Київ, Україна
Місце: кінотеатр Multiplex
ГО “Ділові Українські Жінки”
Телефон: +38(096) 615-68-35
E-mail: [email protected]

Завершено

БлагоАбетка
Презентація благодійного соціального проекту “Благо абетка”

5 липня 2018 року в приміщенні кінотеатру MULTIPLEX (ТРЦ LAWINA MALL, вул.Берковецька 6Д) о 12:00 відбудеться презентація благодійного соціального проекту #благо_абетка – це книга про цінності та ідеали, які варто нести в майбутнє і передати своїм дітям.

Кожна з героїнь книги – талановита особистість, яка своєю історією і досвідом переконує, що добро, чуйність і щирість – невід’ємні риси справжньої людини.

У проекті взяли участь 39 героїнь, які є публічними і успішними жінками. Серед фотографій з малюками Ви зможете побачити Олену Кравець, Джамалу, Олександру Дергоусової, Марію Яслінскую, Ірину Горову, Марину Лірник, Вікторію Тігіпко , Ольгу Бондаренко, Олену Борисову, Наталія Нетовкіна, Анна Коршунова, Елена Піддубна та багато інших.

Також в цей день стартує продаж Книги #благо_абетка, придбати її і отримати автографи героїнь можна буде під час заходу, тим самим Ви допоможете провести фестиваль Радості для Онкохворих дітей зі всієї Украіни – Проект “Радість”, головними організаторами котрого виступають ГО “Ділові Українські Жінки” спільно з благодійним фондом «Фонд Майбутнього».

Долучайтесь! Вас очікують легкий фуршет, приємне спілкування та чудовий настрій в колі близьких по духу людей!