Презентація бізнес-планів від підлітків та дорослих у Франківську

Початок: 23.02.2023 о 12:00
Закінчення: 23.02.2023 о 13:00
Адреса: вул. Грушевського, 19, Івано-Франківськ,
Місце: громадський ресторан "Urban Space 100"

Завершено

макет
Презентація бізнес-планів від підлітків та дорослих у Франківську

В Івано-Франківську  23 лютого, о 12:00, презентують п’ять бізнес-планів, які розробляли підлітки та дорослі жителі Івано-Франківська. Частина з них – переміщені люди з інших регіонів України, які через війну втратили роботу й на новому місці починають все з нуля. 

Створювалися підприємницькі ідеї під час навчального курсу з бізнес-планування, що організувала Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” у рамках проєкту “Емпатія. Підтримка. Інтеграція”.

У четвер впродовж заходу відбудуться презентації від школярок, які працювали над ідеями заснування кравецької майстерні та компанії з розробки сайтів. Також про свої майбутні бізнеси розкажуть двоє жінок, що мають статус ВПО. Одна з них з Маріуполя й зараз активно працює над відкриттям кав’ярні, концепція якої пов’язана з рідним містом. Інша ж учасниця розповість про вже діючий бізнес з виготовлення екологічних іграшок для дітей та про плани виходу на міжнародні ринки. Також свою ідею з виготовлення меблів презентує франківець. 

“Ці п’ять бізнес-планів були відібрані як кращі серед інших не менш достойних ідей, що напрацювали учасники нашого навчального курсу. Через презентаційний захід ми хочемо допомогти їм знайти своїх майбутніх партнерів та інвесторів, бо майже кожен з них робить перші кроки у підприємництві”, – розповідає керівниця “Молодої Просвіти” Євгенія Бардяк.

Відбудуться усі презентації у громадському ресторані  “Urban Space 100″ (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 19).

На захід запрошують інвесторів, представників органів місцевого самоврядування, донорські організації, бізнеси та інших зацікавлених осіб. Для участі необхідно пройти попередню реєстрацію.