Презентація арт-проекту «Трансформація» від арт-дуету BRATY

Початок: 12.08.2019 о 19:00
Закінчення: 12.08.2019 о 21:00
Адреса: вул. Василя Тютюнника, 53, Київ, 03150, Україна
Місце: Галерея Ornament Art Space

Завершено

Арт-проект «Трансформація» від арт-дуету BRATY
Презентація арт-проекту «Трансформація» від арт-дуету BRATY

Арт-дует BRATY  «трансформували» художні твори відомих художників. Презентація робіт відбудеться в київській галереї Ornament Art Space.

Арт-проект «ТРАНСФОРМАЦІЯ» – це переосмислення тієї величезної матеріальної культурної спадщини, яка, на жаль, припадає пилом в українських музеях. Спроба зробити візуальний «переклад» не мовою оригіналу відомих витворів мистецтва, щоб наблизити їх до сучасної аудиторії.

Українські художники й ілюстратори Іван і Василь Костенко, відомі як арт-дует BRATY, створили серію колажів на основі оригінальних робіт Олександра Мурашка, Кузьми Петрова-Водкіна,   Валентина Сєрова, Василя Верещагіна, Зінаїди Серебрякової, Євгена Плюшара, Сергія Малютіна та інших митців, які зберігаються в колекції Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна.

3_Transformation by BRATY

Цьому передувала кропітка робота з відбору, фотографування і «трансформації» необхідних матеріалів музейних фондів, де наразі зберігається понад 17 000 експонатів.

Арт-проект «Трансформація» від арт-дуету BRATY

Наразі йде робота над створенням макетів для різних типів друку, які можуть використовуватись українськими музеями в якості промо матеріалів. Еко-сумки, футболки, блокноти, термо-кружки та інший мерч може стане містком у комунікації з майбутнім відвідувачем. Саме тому, в пілотному проекті були обрані портрети для такої взаємодії. Це реальні герої або персонажі, які як би говорять нам: «Мистецтво в маси!».

Відкриття виставки арт-проекту «Трансформація» відбудеться 12 серпня у столичній галереї Ornament Art Space (м. Київ, вул. Василя Тютюнника, 53). Початок о 19:00.

Вхід ВІЛЬНИЙ

Виставка робіт проходить в рамках проекту «Трансформація художнього музею у сучасний культурний хаб», який реалізує КУ «Агенція розвитку Миколаєва» за підтримки Українського культурного фонду.