Прес-тур: відсутність чистої питної води та інші екологічні проблеми Кіровоградщини

Початок: 04.11.2021 о 09:30
Закінчення: 04.11.2021 о 13:00
Адреса: Кропивницький,
Місце: початок туру: в кафе «Два кофе»

Завершено

pexels-startup-stock-photos-7096
Прес-тур: відсутність чистої питної води та інші екологічні проблеми Кіровоградщини

Прес-тур: відсутність чистої питної води та інші екологічні проблеми області

Прес-тур та прес-ланч для представників ЗМІ Кіровоградської області

Проблеми з доступністю чистої питної води, майже тортури щодо мешканців від очисних споруд та чому навіть чиста вода з громадського джерела не є чистою. Все це зможуть побачити та відчути учасники прес-туру, який відбудеться 4 листопада 2021 року.

Організатори, громадська організація «Флора», запрошує представників місцевих засобів масової інформації, блогерів особисто ознайомитись з деякими екологічними проблемами Кіровоградської області. На окремих прикладах, під час зустрічі з конкретними людьми, учасники зможуть дізнатись:

  • які проблеми існують з доступністю чистої питної води у мешканців сіл та селищ на прикладі дитячого будинку «Отчий дом» у с. Клинці;
  • як страждають мешканці Первозванівки від очисних споруд ОКВП «Дніпро-Кіровоград»;
  • чому навіть чиста вода з популярного громадського джерела на Озерній Балці в обласному центрі не є чистою.

Прес-тур відбудеться 4 листопада 2021 рок, з 9:30 до 13:00. Чекаємо учасників на вітальну каву в кафе «Два кофе». Звідти організуємо від’їзд.

Просимо повідомити про свою участь до 3 листопада за телефоном 0996859300, Юлія

Після прес-туру, з метою отримання офіційних коментарів щодо виявлених екологічних проблем та відкритого спілкування, буде проведено прес-ланч до якого будуть запрошені:

  • Начальник регіонального офісу водних ресурсів Кіровоградської області Гайдук К.І..
  • В.о. генерального директора Державної установи «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Оперчук Н.І..
  • Генеральний директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Ілик Р.І..
  • Кандидат наук, яка спеціалізується на водних проблемах Кіровоградської області, представниця Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка Гелевера О.В..

Прес-ланч відбудеться з 13:00 по 14:00 за адресою: вулиця Велика Перспективна, 31/36, кафе Пельмені та Вареники

Захід проводиться за фінансової підтримки Посольствo Франції в Україні. Думки, висновки та зміст належать організаторам заходу і не обов’язково відображають погляди Посольства Франції . Відповідальність несе виключно Громадська організація «Флора», м. Кропивницький, що виконує проєкт “«Доступ до питної води, силами молоді, задля сталого розвитку громад”.

###

Контактна особа:

Бочарова-Туз Юлія

+380996859300