Прес-ланч. Чи є громадське суспільство в регіоні конфлікту?

Початок: 15.01.2018 о 11:00
Закінчення: 15.01.2018 о 13:00
Адреса: вул. Володимирська 45-а, Київ,
Місце: кафе Хармс

Завершено

unnamed
Прес-ланч. Чи є громадське суспільство в регіоні конфлікту?

У понеділок 15 січня об 11:00 запрошуємо у книгарні «Хармс» (вул.Володимрська, 45а) відбудеться прес-ланч «Чи є громадське суспільство в регіоні конфлікту?»

Подія присвячена презентації роботи, спрямованої на розвиток структур громадського суспільства в регіоні конфлікту.

Жити на прифронтовій території Луганської області зовсім не просто. А бути активістом, волонтером або створювати громадське суспільство там ще складніше. БФ «Восток-SOS» допоміг сформувати сім центрів активності в прифронтовій частині Луганської області. Найбільш активні представники місцевих громад працюють над вирішенням проблем, захищають інтереси своїх громад.

Запрошуємо на ранкову каву, щоб поспілкуватися з представниками Луганської області та активістами БФ «Восток-SOS», які створюють громадське суспільство на лінії розмежування, а також самі є його частиною. Дізнатися про те, що там відбувається, і чому робота в цьому напрямку так важлива.

Чекаємо представників громадських організацій, журналістів, волонтерів та всіх, хто цікавиться ситуацією на сході України. Ви зможете задати питання про все, про що давно хотіли запитати, але не знали як :)

Для участі у заході зареєструйтесь або подзвоніть за телефонами:
095 629-12-77 (Марія), 050 611-77-31 (Алевтина)

15 січня об 11:00, кафе Хармс (м. Київ, вул. Володимирська 45-а, Будинок вчених, метро Золоті Ворота)

Захід проводить БФ «Восток-SOS» в рамках проекту «Розвиток структур громадського суспільства в регіоні конфлікту» за фінансової підтримки посольства Франції в Україні.