Прес-конференція з нагоди презентації проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Початок: 27.03.2018 о 12:00
Закінчення: 27.03.2018 о 13:00
Адреса: пр. Соборний, 206, Запоріжжя, Україна
Місце: Запорізька міська рада

Завершено

EZ_GIZ_vykonavets
Прес-конференція з нагоди презентації проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

У Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях стартує масштабний проект

27 березня о 12:00 у приміщенні Запорізької міської ради (великий зал, пр. Соборний, 206) відбудеться прес-конференція з нагоди презентації проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який охоплює Дніпропетровську, Запорізьку та Харківську області. Проект реалізується за дорученням уряду Німеччини федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ в рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».

У прес-конференції візьмуть участь: заступник Запорізького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Пустоваров (tbc), директор проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Майк Маттес, заступник директора Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ Костянтин Плоский, заступник Криворізького міського голови Андрій Полтавець, голова Чернігівської селищної ОТГ Віталій Манич і голова координаційної ради з питань громадського бюджету м. Запоріжжя Катерина Акула.

Проектом передбачено розробку та впровадження механізму громадського бюджету в 10 містах та громадах, які були обрані з 32 проектних заявок експертами ПАУСІ та GIZ на конкурсній основі, а саме:

  • м. Чугуїв
  • Нововодолазька селищна ОТГ
  • м. Первомайський
  • м. Кам’янське
  • Томаківська селищна ОТГ
  • м. Кривий Ріг
  • Широківська сільська ОТГ
  • м. Мелітополь
  • Приморська міська ОТГ
  • Чернігівська селищна ОТГ 

Протягом 2018-2019 рр. буде проведено низку заходів, спрямованих на навчання, інформування та мотивування населення долучатися до розвитку міст та громад. Учасники проекту зможуть відвідати семінари та тренінги з впровадження громадського бюджету, взяти участь у регіональних форумах та отримати консультації на різних етапах підготовки та реалізації проекту.

По закінченні прес-конференції відбудеться панельна дискусія «Громадський бюджет України: уроки перших трьох років» за участю секретаря Полтавської міської ради Оксани Деркач, начальника фінансового управління Сєвєродонецької міської ради Марини Багринцевої та секретаря Бердичівської міської ради Юлії Лефтер.

У ході панельної дискусії спікери поділяться досвідом впровадження громадського бюджету, історіями успіху та викликами, які виникають на шляху реалізації громадського бюджету.

Акредитація ЗМІ розпочнеться об 11:30 на місці, за редакційними посвідченнями.

Довідка:

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток. Крім того, GIZ допомагає українському уряду подолати кризову ситуацію на сході країни. Також продовжується співпраця з метою запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу.