Прес-конференція і «круглий стіл» з питань фінансування закладів освіти

Початок: 12.02.2020 о 11:00
Закінчення: 12.02.2020 о 14:00
Адреса: вул. Нікольська, 25, Миколаїв, Миколаївська обл., 54000, Україна
Місце: Бізнес-центр "Олександрівський"
Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC
Телефон: (097) 712-62-87
E-mail: [email protected]

Завершено

04
Прес-конференція і «круглий стіл» з питань фінансування закладів освіти

12 лютого Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC проводить у Миколаєві інформаційно-просвітницький захід з питань фінансування закладів освіти. Захід складатиметься з двох частин – прес-конференції і обговорення в форматі круглого столу. Запрошені експерти поділяться результатами моніторингових досліджень в галузі освіти, протидії корупції та забезпечення чесних і прозорих бюджетних процесів. Учасники заходу обміняються досвідом та ідеями, візьмуть безпосередню участь в розробці пропозицій щодо вдосконалення системи фінансування шкіл.

Участь у заході безкоштовна. Центр HRTC забезпечує учасників тренінгу роздатковими матеріалами і пригощає кавою. Захід відбудеться у бізнес-центрі «Олександрівський» (вул. Нікольська, 25). Початок реєстрації о 10:30. Початок заходу – об 11:00.

Захід проводиться за підтримки Фонду розвитку міста Миколаєва за кошти NED (Вашингтон, США), відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, незалежного соціально-екологічного руху NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційного співробітництва Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

Питання організаційного забезпечення заходу та логістики: Борис Кудар (097) 712-62-87, [email protected]. Більш детальна інформація на сторінках заходу тут і facebook.