Прес-брифінг присвячений місцевим бюджетам (Сєвєродонецьк)

Початок: 20.02.2018 о 12:00
Закінчення: 20.02.2018 о 13:00
Адреса: пр. Центральний, 54, Сєвєродонецьк,
Місце: Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець"

Завершено

прес
Прес-брифінг присвячений місцевим бюджетам (Сєвєродонецьк)

20 лютого 2018 року о 12.00 в КМЦ.«Сіверський Донець» відбудеться прес-брифінг, присвячений питанням:

 1. Перехід місцевих бюджетів Луганської області на програмно-цільовий метод: переваги та ризики;
 2. Результати громадського аудиту місцевих бюджетів Луганської області в рамках проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-х областях півдня і сходу України»;
 3. Презентація програми «Громадського інституту розвитку регіональних ініціатив» «Партнерство для ЗМІ».

У проведенні прес-брифінгу беруть участь:

 • Михайло Золотухін – координатор проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-х областях півдня и сходу України» (проект реалізується за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та медіа-підтримки ГО «Українській кризовий медіа-центр»), директор «Фонду розвитку м. Миколаєва);
 • Микола Шуліко – заст. директора «Громадського інституту розвитку регіональних ініціатив» (м. Сєвєродонецьк), регіональний експерт проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-х областях півдня і сходу України».

Організатори заходу будуть вдячні учасникам, якщо вони зможуть заздалегідь (до 15.00 19 лютого 2017 р.) підтвердити можливість участі в проведенні прес-брифінгу на е-майл [email protected].

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та ГО «Громадський інститут розвитку регіональних ініціатив»  (м.  Сєвєродонецьк),

***

Додаткова інформація про програму

«Громадського інституту розвитку регіональних ініціатив»

«Партнерство для ЗМІ»

В рамках програми Інститут планує запропонувати ЗМІ і окремим журналістам послуги та співробітництво за наступними напрямками:

 • безкоштовна експертно-аналітична підтримка ЗМІ (виконання інформаційних запитів, підготовка експертних висновків, в т.ч. при проведенні журналістських розслідувань тощо)
 • участь ЗМІ у створенні та організації роботи Луганського дискусійного клубу
 • проведення регіональної інформаційної кампанії «Громадянину про місцевий бюджет / Азбука місцевого бюджету» (участь експертів Інституту в підготовці циклу публікацій, теле- і радіопередач)
 • оперативне інформування ЗМІ про результати оцінки ефективності бюджетних витрат на місцевому рівні; навчання журналістів методам експрес оцінки місцевих бюджетів
 • проведення циклу публічних слухань з метою обговорення звітів про виконання місцевих бюджетів за 2017 р. (березень – квітень 2018 р.)
 • супровід ЗМІ з питань залучення бюджетного фінансування (допомога в підготовці бюджетних запитів та паспортів бюджетних програм, цільових соціальних програм, грантових заявок в ДФРР)
 • залучення журналістів до підготовки коаліційних грантових проектів (за попередньою інформацією – в лютому – березні 2018 р. проводиться 5 конкурсів грантових проектів для ЗМІ)