Прем’єра онлайн-вистави “Це наш дім – Україна”

Початок: 03.12.2023
Адреса: платфома Zoom,
Місце: онлайн

Завершено

Це наш дім - Україна (10)
Прем’єра онлайн-вистави “Це наш дім – Україна”

Запрошуємо на українську прем’єру онлайн-вистави “Це наш дім – Україна”, що відбудеться 3-го грудня о 14 годині на платформі Zoom. Вистава розповідає історії Владислави Крижної, Наталії Тітійової, Лариси Головко та Яни Салахової, практикинь театру пригноблених, які шукають відповідь на питання, як жити війну кожен день близько від фронту, далеко від свого дому і створювати безпечний простір для театральних історій в різних громадах України.

“Чи можна завершити виставу про війну, яка триває? Чи може війна виглядати естетично красиво на сцені? Чи може виглядати довершено твоє ненормальне життя у віконечку зуму? Усі ці питання ми несемо до Вас як джокерки, які не мають відповідей, але шукають їх разом з глядач_ками” – каже Яна Салахова, співрежисерка вистави.

Зареєструватися на передпоказ можна за цим посиланням.  Ми запрошуємо наших подруг та друзів, знайомих та незнайомих стати першими, хто розділить з нами ці історії. А ваш зворотній зв’язок допоможе знайти влучні слова та образи для презентації її світові.

Від червня тривають репетиції і вже зовсім скоро Ви можете стати першими глядачками/чами цієї вистави. 3-го вересня відбулася презентація тізеру онлайн-вистави “Це наш дім – Україна”, яку відвідала засновниця та головна редакторка онлайн-медіа Theatre times. Які питання підняла презентація читайте тут

Виставу створено у співпраці української спільноти джокерок театру пригноблених з міжнародною театральною організацією Червона завіса (The Red Curtain) та бразильським театральним й кінорежисером Родольфо Гарсія Васкес (Rodolfo García Vázquez) в рамках ініціативи “Хороший театр для хороших цілей”. Родольфо заснував театр ос Сатірос (Os Satyros) у 1989-му році, зрежисував понад 100 вистав, виступав у 30 країнах і отримав багато нагород як у Бразилії, так і за кордоном. Червону завісу (The Red Curtain) заснували в 1969-му році і вона охоплює шість континентів. З квітня 2020 року Червона завіса організувала три онлайн-фестивалі та нагороду Good The@tre.