Брифінг у Львові до запуску мобільного додатку для першої психологічної допомоги (PFA mobile Ukraine)

Початок: 13.12.2016 о 13:00
Закінчення: 13.12.2016 о 13:40
Адреса: вул. Дж. Дудаєва, м. Львів, Україна
Місце: прес-центр Leopolis

Завершено

05_iphone
Брифінг у Львові до запуску мобільного додатку для першої психологічної допомоги (PFA mobile Ukraine)

13 грудня 2016 року, о 13 годині, в новому прес-центрі Leopolis за адресою: м. Львів, вул. Дж. Дудаєва, 20 відбудеться преc-брифінг щодо запуску мобільного додатку з надання першої психологічної допомоги (PFA mobile Ukraine).

PFA Mobile Ukraine було розроблено на основі програми PFA mobile Національного Центру ПТСР у США в партнерстві з Національною мережею з питань травматичного стресу у дітей та Національним центром з охорони здоровʼя за допомогою телекомунікацій та технологій. Перекладом текстів додатку в Україні займались волонтери-психологи та активісти громадської організації “Development Foundation” (організації фахівців у сфері психологічного здоров’я), розробкою програмної частини займалась “Indeema Software”. Переклад та сворення програми було реалізовано в тісній співпраці із деякими авторами програми із США та за згоди Національного Центру ПТСР у США.

Програма буде безкоштовно скачуватись для андроїдів та айфонів і стане кишеньковим радником у питаннях першої чи то первинної допомоги постраждалим, також вона буде доповнюватись і розвиватись. На прес-брифінгу Ви зможете одразу закачати версію 1.0.

Учасники прес-брифінгу:

 • Марта Пивоваренко, голова правління Development Foundation та відома українська психологиня;
 • Ейпріл Дж. Нечурел, експерт в галузі травматичного стресу із США, автор та керівничка проекту “Свобода” психологічного відновлення постраждалих у Ню-Йорку 11 вересня після теракту;
 • Володимир Бідзюра, менеджер проекту PFA mobile Ukraine у Indeema Software.

Місце події: прес-центр Leopolis, м. Львів, вул. Дж. Дудаєва, 20 (3 поверх).

 • Марія Козира

  А у Києві буде презентація у Американському домі 16 грудня?

  • Volodymyr Bidziura

   Так, все правильно, орієнтуйтесь на 12.30