Правила спілкування з дитиною, яка має порушення поведінки: безкоштовна онлайн-зустріч для батьків

Початок: 18.05.2024 о 16:00
Закінчення: 18.05.2024 о 17:30
Адреса: платформа Zoom,
Місце: онлайн

Завершено

SvitlanaApostol
Правила спілкування з дитиною, яка має порушення поведінки: безкоштовна онлайн-зустріч для батьків

Disability Rights International Ukraine запрошує батьків на зустріч із дитячою лікаркою-психіатринею та психотерапевткою Світланою Апостол «Девіантна поведінка у дітей, причини, види, допомога». Захід відбудеться 18 травня онлайн. 

Зустріч розрахована не лише на батьків, які виховують дітей з інвалідністю, а також і на тих, хто прагне розібратися в питанні та дізнатися, як екологічно реагувати на прояви агресії чи викличної поведінки дітей (як своїх, так і незнайомих). 

У першій частині зустрічі пані Світлана розкаже про те, що є нормою і що таке девіантна поведінка, які є види девіантної поведінки та поведінкові розлади, а також дасть батькам прості рекомендації з позиції лікаря (способи контакту з дитиною, «Я-повідомлення» тощо).

Друга частина буде «безпечним простором» обговорення досвіду учасників зустрічі. До дискусії також долучиться волонтерка DRI Ukraine Альона Балюк – мама чудового хлопця, на чию поведінку суттєво впливають РДУГ та опозиційно-зухвалий розлад.

Коли: 18 травня 2024 (субота), 16:00
Де: онлайн в Zoom
Участь безкоштовна (за умови реєстрації та підтвердження)
Реєстрація: у чат-боті через Телеграм

Лекторка:

Світлана Богданівна Апостол – дитячий лікар-психіатр із 18-річним стажем роботи,  лікар-психотерапевт, головний обласний спеціаліст-експерт з напрямку “Дитяча психіатрія” в Закарпатській області, дитячий психіатр в Ужгородській міській дитячій клінічній лікарні, засновниця Центр дитячої психіатрії та психотерапії “Світ”, психотерапевт за напрямком гештальт-терапії в процесі сертифікації.

Disability Rights International Ukraine (DRI Ukraine) – український офіс Disability Rights International – міжнародної правозахисної організації (США), яка понад 30 років досліджує ситуацію з дотриманням прав людини в більш ніж 30-ти країнах і підтримує зростання глобального руху захисту прав людей з інвалідністю. Це громадська організація, створена жінками з інвалідністю, жінками, які виховують дітей з інвалідністю, вихідцями з інтернатів та фахівчинями з соціальної роботи.