Практикум з правопису української мови “Говори правильно!”

Початок: 20.08.2022 о 12:00
Закінчення: 20.08.2022 о 13:30
Адреса: вул.Велика Перспективна, 4а, Кропивницький,
Місце: другий поверх - вхід збоку

Завершено

говоримо правильно
Практикум з правопису української мови “Говори правильно!”

Кропивницький Гончаренко Центр за підтримки Жіночого Альянсу за Обмін Знаннями (WAKE, США) продовжує освітній проект «Світогляд», мета якого – дати внутрішньо переміщеним особам, котрі переїхали у Кропивницький внаслідок рашистської агресії, можливість поділитися своїми знаннями та досвідом. Центр планує запросити 50 лекторів і лекторок із числа ВПО, які проведуть кожен по одній події у Гончаренко центрі (лекції, практикуми, майстер-класи) для місцевих жителів та вимушено переміщених осіб на різноманітну тематику.

Зокрема, у суботу, 20 серпня о 12.00 проведе заняття на тему “Говори правильно!” учителька української мови та літератури вищої категорії із педагогічним стажем понад 26 років з Донеччини – пані Лілія Куліш. “Українська мова входить у десять популярних серед европейців мов, але вона повинна стати популярною перш за все серед нас самих – українців! Тож, підготувала для бажаючих практикум із правопису української мови «Говори правильно!», – запрошує пані Лілія.

Заповніть анкету, щоб ми знали, на яку кількість людей чекати  і без нагадувань приходьте у суботу, 20 серпня (початок о 12.00, будь ласка, не запізнюйтесь). Працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх – вхід збоку (для орієнтиру – на першому поверсі цієї будівлі “Сушімастер”).

WAKE – це Жіночий Альянс за Обмін Знаннями, чия місія полягає в тому, щоб використовувати технології для розширення прав і можливостей жінок у всьому світі. WAKE об’єднує інноваційних лідерок у сфері прав жінок із високим ступенем впливу з технологічними інструментами та досвідом, щоб допомогти їм прискорити свій вплив і масштабувати свою роботу. WAKE співпрацює з компаніями, організаціями та приватними особами, щоб використовувати технологію, а також залучати технологів та експертів, щоб максимізувати результати для місцевих партнерів. ФБ сторінка WAKE 

Якщо ви є вимушено переміщеною особою і зараз мешкаєте у Кропивницькому та маєте бажання стати лектором чи лекторкою у рамках проекту, будь ласка, заповнюйте анкету. Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! У разі настання повітряної тривоги заняття у центрі припиняється, і ви можете самостійно піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки (у готелі “Рейкарц” чи на фабриці “Зорянка”). Дітей та підлітків ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!