Показ та обговорення фільму “Між небом та горами”

Початок: 28.12.2022 о 17:00
Закінчення: 28.12.2022 о 19:00
Адреса: Здолбунів,
Місце: Буде повідомлено після реєстрації

Завершено

time2
Показ та обговорення фільму “Між небом та горами”

Запрошуємо на показ та обговорення фільму “Між небом та горами”. 

Про що фільм?

2020 рік, світу загрожує пандемія нового та невідомого коронавірусу. В цей час гірське село Колочава на Закарпатті продовжує жити буденним життям, адже люди тут стикаються з труднощами постійно.

Марію, Тетяну, Анну та Світлану в селі дуже добре знають. Чотири фельдшерки вже багато років працюють на єдиній станції швидкої допомоги у Колочаві. Незважаючи на пандемію, більшість викликів — це звичні хвороби: інсульти, гіпертонія й інші серцево-судинні захворювання, панкреатит, алкогольна інтоксикація тощо. Люди й далі страждають від важких недуг, які стають небезпечнішими в переповнених ковідними хворими лікарнях.

Жителі села народжуються, одружуються, святкують… і, зрештою, помирають. Життя занадто коротке, щоб його можна було поставити на паузу. Здається, що життєвий цикл у цьому селі триватиме вічно, але чи зможуть місцеві вижити, якщо наступна пандемія стане більш загрозливою? Життя в селі триває, а працівники швидкої завжди готові прийти на допомогу.

Режисером фільму є Дмитро Грешко, який з 2018 року займається вивченням та зйомкою документальних фільмів. Із 2020 року бере активну участь в організації заходів Закарпатської фільмкомісії, спрямованих на розвиток кінематографу в Закарпатті, та долучається до роботи Карпатського міжнародного гірського кінофестивалю (CMIFF) в Ужгороді.

Місце: Здолбунів
Дата: 28 грудня 2022
Час: 17:00

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації у короткій формі за посиланням.