PlatForum: діалог громадянського суспільства, влади та громадян

Початок: 19.11.2019 о 09:00
Закінчення: 20.11.2019 о 16:00
Адреса: Київ,
Місце: буде повідомлено зареєстрованим учасникам/цям

Завершено

74942847_452589878701773_1820431242848370688_n
PlatForum: діалог громадянського суспільства, влади та громадян

19-20 листопада у Києві на форум зберуться 400+ лідерів/ок національних та регіональних громадських організацій, аналітичних центрів та регіональних коаліцій з усіх областей України – для двох днів інтенсивної роботи.

PlatForum стане майданчиком для оновленого діалогу між громадянським суспільством, представниками влади – задля прискорення проєвропейських реформ в Україні. У фокусі – відносини з громадянами та сприяння їхній участі в прийнятті рішень.

Теми, відкриті для обговорення на PlatForum:

  • З чого розпочати діалог щодо пріоритетів реформ та механізмів взаємодії між громадянським суспільством та представниками влади?
  • Яким чином масштабувати успішні спільні ініціативи ОГС та уряду?
  • Чи можливо уникнути помилок на шляху реалізації реформ?
  • Як побудувати сильні, ефективні та підзвітні інституції?
  • Чи може діалог з громадянським суспільством посилити судову систему?
  • Як розвивати людський капітал та будувати інклюзивне суспільство?
  • Як Угода про асоціацію з ЄС може сприяти балансу інтересів між різними секторами?

Зареєструйтеся до 15 листопада за наступним посиланням: https://forms.gle/b7HuFXzLx4zNGCSc7

Після підтвердження участі вам надішлють на пошту лист із зазначеним місцем проведення і програмою Форуму.

Акредитація для ЗМІ обов’язкова. Надсилайте свої заявки на електронну адресу [email protected]


 

PlatForum організовано Реанімаційним Пакетом Реформ за підтримки Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Проектом ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні та Міжнародним фондом “Відродження”. 

РПР — коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися, щоб підтримувати та просувати реформи для розбудови незалежної, згуртованої, демократичної, правової, сильної та авторитетної Української держави із заможним суспільством і рівними можливостями кожної особи для розвитку і самореалізації, а також сприяння консолідації громадянського суспільства в Україні.

Програма “Долучайся!” створена для підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Програма фінансується Агенцією США з Міжнародного Розвитку (USAID) та впроваджується організацією Пакт в Україні.

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні створено задля зміцнення українського громадянського суспільства шляхом посилення ролі організацій громадянського суспільства у реалізації та моніторингу демократичних реформ та всебічному соціально-економічному розвитку в країні.

Міжнародний фонд «Відродження» — одна з найбільших українських благодійних фундацій, що з 1990-го року розбудовує в Україні відкрите суспільство. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проектів на суму понад 200 мільйонів доларів США. Фонд заснований філантропом Джорджем Соросом і входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations).