Безоплатна менторська програма «Маркетинг для громадського секторy»

Початок: 20.03.2024
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

Візуал
Безоплатна менторська програма «Маркетинг для громадського секторy»

Платформа соціальних змін та Bloom Büro запускають безоплатну менторську програму «Маркетинг для громадського секторy»

Програма створена для представників благодійних фондів, громадських організацій та соціальних підприємців. Вона має на меті надати дієві інструменти для запуску маркетинг-процесів в організаціях, аби доносити цінність ініціатив, ефективніше залучати підтримку та допомагати ще більшій кількості людей, які цього потребують.

Програма стартує 20 березня та триватиме до 1 травня. За ці 1,5 місяця слухачі опрацюють три блоки знань: 

  1. Позиціювання. 
  2. Розвиток власних каналів комунікації. 
  3. PR та впізнаваність. 

Проте головний акцент програми – це індивідуальна робота зі слухачами в межах менторських годин. Загалом організатори передбачили 60 персональних консультацій, аби кожен зі слухачів міг отримати адаптовані під власну діяльність знання та інструменти.

За даними Опендатабот з початком великої війни кількість благодійних організацій збільшилася на 74%, що означає стрімке зростання громадського сектору в Україні. Якщо на початку люди в режимі реального часу навчалися організовувати роботу, будувати команду та вести комунікацію, то зараз більшість організацій знаходяться на етапі стабілізації та розвитку своєї діяльності. 

«Ми, як організація, що безпосередньо займається розвитком громадського сектору та соціального підприємництва в Україні спостерігаємо великий попит на знання у сфері маркетингу. Тож цією програмою хочемо підтримати українські ініціативи, аби вони могли ефективно комунікувати, більше розповідати про себе та ставати фінансово сталими», – коментує команда Платформи соціальних змін.

Ведучою менторської програми буде Ельза Сагура, співзасновниця креативної агенції Bloom Büro, бренд-стратегиня та маркетологиня із 9-річним досвідом роботи у сфері.

«Моє головне завдання у цій програмі – показати представникам громадського сектору, що вони можуть власними силами, без великих коштів, налаштувати ефективні маркетинг-процеси у своїх організаціях. Я хочу, аби бути благодійником було модно, тому ми маємо створити привабливий “ринок” у цій сфері, що буде заохочувати молодих людей до створення власних ініціатив. Зараз це надзвичайно важливо для нашої країни», – зазначає Ельза Сагура.

Аби долучитися до програми, потрібно заповнити аплікаційну форму за посиланням. Кількість місць обмежена, а відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та вказаної мотивації. Навчання буде проводитися у zoom через навчальну платформу Siplatform

Платформа соціальних змін — благодійна організація, яка націлена на розвиток соціального підприємництва в Україні через освіту, інвестиційні програми та менторство для соціальних підприємців та представників громадського сектору. Понад 10 000 слухачів відвідали освітні програми організації протягом останніх одинадцяти років.

Bloom Büro – львівська креативна агенція, яка працює у трьох напрямах: дослідження, стратегія та дизайн. Співпрацювали з всеукраїнськими та локальними брендами, а також створювали дизайни для закордонних ринків. Цього року команда агенції здобула золото на International Design Awards 2023 у категорії “brand identity”.