“Пісні Української революції” – презентація у Запоріжжі

Початок: 21.08.2019 о 18:00
Закінчення: 21.08.2019 о 20:00
Адреса: пр. Соборний, 183, Запоріжжя,
Місце: Запорізька обласна філармонія

Завершено

x3HfC1565334869Pv5Yd
“Пісні Української революції” – презентація у Запоріжжі

У Запоріжжі відбудеться концерт «Хореї Козацької» із презентацією музичного альбому «Пісні Української революції».


21 серпня, 18.00

м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183

Запорізька обласна філармонія

Живий звук

Вхід вільний

«Пісні Української революції» – це спільний проект Українського інституту національної пам’яті, народного артиста України Тараса Компаніченка та гурту «Хорея Козацька», присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 років. 

Серед авторів текстів та композиторів творів – класики української культури: Павло Тичина, Христя Алчевська, Олександр Олесь, Роман Купчинський, Ярослав Ярославенко, Михайло Гайворонський, Олександр Кониський та інші. 

Твори, що увійшли до альбому “Пісні Української революції” – це частка моєї тридцятилітньої праці пошуку правдивих музичних пам’яток про ту, унікальну своїм національним пробудженням, епоху. Усі ці твори були активно співані на великих і малих сценах України в часі 1917-21 років. Їх співали на воєнних позиціях, на шикуванні  військ; вони співались кобзарями, артистами-бандуристами, оперними співаками, просвітянськими, військовими, студентськими хорами, Українською Республіканською Капелою та Українським Національним Хором. Багато творів були забуті і не звучали в Україні майже століття”, – розповідає музикант, кобзар, лідер гурту «Хорея Козацька» Тарас Компаніченко.

Завантажити альбом можна на сайті Українського інституту національної пам’яті.

 

Організатор заходу: Український інститут національної пам’яті, Запорізька обласна державна адміністрація.
Партнери: Запорізька філармонія.