Підтримуючий тренінг “Стійкість під час війни”

Початок: 25.11.2023 о 09:00
Закінчення: 26.11.2023 о 18:00
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється

Завершено

ВІЯ ІНСТА 6 (22)
Підтримуючий тренінг “Стійкість під час війни”

Програма “Єднання заради дії” запрошує на дводенний підтримуючий тренінг “Стійкість під час війни” для ВПО від 30 років.  

Під час заходу ви зможете отримати навички та знання, які допоможуть вам легше пережити травматичний досвід, навчитись розуміти й регулювати свій емоційний стан та краще розуміти оточуючих вас людей. Вправи допоможуть налагодити зв’язок з собою, покращити розуміння своїх потреб та емоцій, а також відновити можливість планувати майбутнє та пропрацювати свій ресурсний стан.  

За результатами тренінгу учасники та учасниці також отримають необхідні навички та знання, та зможуть створювати власні групи психологічної самопідтримки.  

Групи підтримки будуть супроводжуватись методологічною підтримкою  команди проєкту.  

Графік проведення тренінгу 

  • 25-26 листопада 2023 м. Київ

Реєстрація за посиланням. Детальну інформацію про час та місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам на електронну адресу. Після реєстрації перевіряйте, будь ласка, пошту, яку ви вказали в анкеті.  

Додатково планується запуск тренінгу в м. Кривий Ріг.

Підписуйтеся на сторінки програми “Єднання заради дії” у мережі Facebook та Instagram та слідкуйте за анонсами. 

Програма “Єднання заради дії” — це програма, яка реалізується IREX  за підтримки Державного департаменту США та має на меті об’єднання ВПО, членів приймаючих громад, уряду та  ЗМІ задля вирішення конфліктів на місцевому рівні, сприяння інтеграції ВПО, надання всебічної підтримки для розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО та стабілізації ситуації в Україні.