Онлайн зустріч з медіаюристами

Початок: 24.05.2022 о 11:00
Закінчення: 24.05.2022 о 13:00
Адреса: Україна,
Місце: Онлайн

Завершено

Онлайн зустріч з юристами
Онлайн зустріч з медіаюристами

Громадська організація Платформа прав людини проведе серію онлайн зустрічей на непросту тему – свободи слова під час війни.
Мета зустрічей – можливість поставити запитання юристам практикам, поспілкуватися з колегами і поділитися власним досвідом.

Перша дискусія відбудеться вже 24 травня об 11:00.

На ній поговоримо про особливості роботи медіа та журналістів в районах бойових дій, про рекомендації військових в інформаційній сфері і про відповідальність, яку передбачено законодавством за поширення інформації.

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

За посиланням вище ви також можете заздалегідь поставити своє запитання і визначити пріоритетні для розмови і підготовки теми експертами.

24 травня об 11:00 на ваші запитання будуть відповідати:

  • Yevhen Vorobiovмедіа – юрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що включає досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”
  • Олександр Бурмагін, медіаексперт. Більше 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 21-го року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення..
  • Liudmyla Opryshko, адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.
  • Ольга Вдовенко, адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації, займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій з 2002 року.

Платформа прав людини – організація, яка займається захистом та розвитком прав і свобод людини, сприянням становленню вільних та професійних ЗМІ, а також реалізовує освітню та просвітницьку діяльність. Зокрема проводить тренінги, воркшопи, вебінари, надає фахові юридичні консультації та захищає в судах представників медіа, ЗМІ, журналістів фрілансерів.