Онлайн зустріч з медіаюристами “Виклики свободі слова під час війни: етика висвітлення чутливих тем”

Початок: 14.12.2022 о 14:00
Закінчення: 14.12.2022 о 16:00
Адреса: Україна,
Місце: Онлайн

Завершено

FB_IMG_1670498015522
Онлайн зустріч з медіаюристами “Виклики свободі слова під час війни: етика висвітлення чутливих тем”

ГО “Платформа прав людини” запрошує 14 грудня приєднатися до онлайн-дискусії з медіаюристами ”Виклики свободі слова в умовах війни: етика висвітлення чутливих тем”, яка пройде з 14:00 до 16:00.

Адже нас часто запитують, як журналістам працювати з рідними загиблих і полонених, як спілкуватися з ВПО, чи доречно під час війни поширювати в ЗМІ контент зі сценами насильства та чи безпечно використовувати мову ворожнечі. Ці та інші питання і розберемо під час дискусії.

Запрошений спікер – Андрій Куликов, український журналіст, професійний теле- і радіоведучий, медіаексперт і медіатренер, голова Комісії з журналістської етики, співзасновник Громадського радіо.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОДІЮ

Реєстрація обов’язкова і триває до 12.00 вівторка, 13 грудня.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Зустріч буде проходити у форматі жвавої розмови. Ваша активна участь і додаткові питання вітаються.

Нагадуємо, що онлайн-зустрічі з медіаекпертами громадської організації «Платформа прав людини» — це відкриті дискусії для спільного обговорення та вирішення питань, пов’язаних зі свободою вираження поглядів під час війни. Це чудова нагода як для журналістів, так і для правників отримати вичерпні практичні поради від експертів з медійного права.