Онлайн-тренінг: як залучити на діяльність організації кошти європейців та американців. Тільки практичні поради

Початок: 04.07.2022 о 08:00
Закінчення: 04.07.2022 о 17:00
Адреса:

Завершено

trening
Онлайн-тренінг: як залучити на діяльність організації кошти європейців та американців. Тільки практичні поради

Підтримка України у світі є значною, проте українські громадські організації та фонди часто її не відчувають, бо європейці та американці перераховують пожертви великим міжнародним організаціям з іменем. Про більшість українських НУО, які щодня працюють «в полях», вони навіть не чули.

Comms Hub Ukraine хоче змінити цю ситуацію.

Для кого тренінг?

Цей тренінг для тих організацій і фондів, хто хоче залучати для своєї роботи гроші від охочих підтримати Україну з Європи та США.

Це знов про те, як гранти писати?

Ні, це не тренінг як писати грантові заявки. Цього матеріалу і так достатньо в інтернеті. На нашому 2-годинному навчанні будуть виключно практичні інструменти для того, аби ви могли зрозуміти як здобути кошти від європейців та американців для вашої щоденної діяльності, наприклад: для підтримки людей, що виїхали з зони активного ведення бойових дій.

Хто буде викладати?

Авторки тренінгу представляють американську організацію STROIKA, Inc. Місія організації полягає в протидії зростанню авторитаризму у світі. Для цього вони об’єднують інші організації, громадські ініціативи, окремих людей з різних країн та регіонів. З початку війни вони проводять регулярні кампанії по збору коштів для українських громадських організацій.

Детальніше можна дізнатися тут https://www.stroikainc.com/about-stroikainc  

Про цей захід тренерки кажуть: «це точно буде практично та корисно, адже ми самі занадто часто були на поганих та нудних тренінгах, які не принесли жодної користі».

Коли?

13 липня 2022 року, з 15:00 до 17:00.

Як потрапити?

Для того, аби потрапити на навчання, потрібно відповідати 2 умовам:

  1.   Ви маєте володіти англійською на достатньому рівні, щоб розуміти тренерок без перекладача.
  2.   Ви маєте заповнити цю заявку https://forms.gle/B1WZVAUw7QT861Tb9

Для тих, хто не володіє англійською мовою, пізніше буде зроблено запис та переклад. Проте, на жаль, взяти участь в практичній роботі ви не зможете.