Онлайн-тренінг «Розвиток громадянської участі молоді на півдні України»

Початок: 20.09.2021 о 13:00
Закінчення: 22.09.2021 о 17:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн
Всеукраїнський молодіжний центр E-mail: [email protected]

Завершено

FB розв гром - фінал (1)
Онлайн-тренінг «Розвиток громадянської участі молоді на півдні України»

«Розвиток громадянської участі молоді на півдні України» – це триденний онлайн-тренінг від Всеукраїнського молодіжного центру, на якому ви вдосконалите свою роботу з розвитку громадянської участі молоді; дізнаєтесь, як покращити інформування молоді про ваші проєкти; навчитесь використовувати інструменти для залучення молоді; розберете новітні кейси розвитку громадянської участі молоді в Україні та за кордоном.

До участі запрошуються представники молодіжних центрів та просторів на півдні України (Одеська, Запорізька, Херсонська, та Миколаївська області); представники організацій громадянського суспільства (громадські організації, молодіжні ради, благодійні фонди), що напряму і стало співпрацюють з молодіжними центрами та просторами на півдні України. Просимо за можливості реєструвати 2 представників від організації.

У жовтні в рамках проєкту учасникам будуть надані консультації щодо проведення подій з розвитку громадянської участі та фіксації такої роботи

Учасники тренінгу мають бути готові розвивати громадянську участь молоді у своїх громадах, зокрема реалізувати власний проєкт на цю тему.

Захід відбудеться 20-22 вересня, щодня з 13:00 до 17:00, у ZOOM з використанням інтерактивних цифрових інструментів.

Встигніть зареєструватись до 9 вересня за посиланням. Про результати відбору ми повідомимо 10 вересня.

Проєкт впроваджується Всеукраїнським молодіжним центром у рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.