Онлайн тренінг «Гендерно орієнтоване інформування під час виборів»

Початок: 20.10.2020
Закінчення: 21.10.2020
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

trainging тренінг
Онлайн тренінг «Гендерно орієнтоване інформування під час виборів»

Команда ООН Жінки в Україні запрошує представників та представниць сфери медіа та зв’язків з громадськістю з Донецької та Луганської області до участі у дводенному онлайн тренінгу «Гендерно орієнтоване інформування під час виборів», який відбудеться 20-21 жовтня 2020 з 10 до 13 години

Під час тренінгу передбачено презентацію провідного досвіду та рекомендацій, практичні вправи, розбір кейсів та час для обговорення дискусійних запитань.

Учасники та учасниці отримають сертифікати про успішне проходження курсу та індивідуальні бокси з матеріалами та корисною продукцією.

 Захід відбудеться онлайн з використанням платформи ZOOM. Усі зареєстровані учасники отримають посилання на захід та додаткові матеріали напередодні.

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму до 15 жовтня 2020 року за посиланням: https://forms.gle/aQnajPsRv5uWAnvc9 

Тренерка: Юлія Гончар, національна консультанка ООН Жінки.

Запрошені спікерки:

  1. Марина Ріджич – телеведуча, журналістка та експертка із комунікацій, має понад десятирічній досвід у журналістиці, інтерв’ю, розробці медіа-стратегій, просування в соціальних мережах, кризових комунікаціях, розвитку потенціалу та оцінці для НУО та приватних агенцій. Має у своєму резюме 2000+ телевізійних шоу, інтерв’ю, прямих репортажів та документальних фільмів. На даний момент Марина є телеведучою в Aljazeera Balkans, де її репортажі зосереджені на питаннях політики. Вона має ступінь магістра факультету політології у Сараєво, де аналізувала націоналістичну пропаганду політичних партій у Боснії та Герцеговині.
  2. Міла Мораліч – досвідчена журналістка, яка займається питаннями зовнішньої політики та міжнародних справ. Сьогодні Мораліч працює репортеркою на телебаченні N1, філії CNN. До цього вона була виконавчою редакторкою у Media Servis, хорватському національному агентстві радіо новин. Маючи понад 10 років досвіду, вона вела трансляції та круглі столи та викладала класи з широкого кола предметів, включаючи демократію та верховенство права, голосування та вибори, права меншин та плюралізм. Мораліч має ступінь магістра порівняльної політології Загребського університету, і наразі бере участь у програмі обміну Фулбрайт як стипендіатка Г’юберта Гамфрі в Школі журналістики ім. Уолтера Кронкіта Арізонського державного університету, м. Фенікс (Арізона, США).
  3. Єлизавета Кузьменко – медіа експертка, консультантка та тренерка з питань, різноманітності, інклюзії та гендерної рівності для НУО та медіа; засновница НУО “Асоціація “Жінки в медіа”, членкиня Комісії з журналістської етики України.