Онлайн-семінар щодо практичних аспектів впровадження системи НАССР

Початок: 17.06.2020
Адреса: Суми, Україна
Місце: Zoom (онлайн)
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми
Телефон: 0502470204
E-mail: [email protected]

Завершено

картинка-Нассп1
Онлайн-семінар щодо практичних аспектів впровадження системи НАССР

Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми запрошує взяти участь у практичному семінарі «Впровадження системи НАССР для операторів ринку харчових продуктів”, який відбудеться 17 червня в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Реєстрація за посиланням.

Захід спрямований на операторів ринку харчових продуктів (агропродовольчі ринки, заклади громадського харчування, торговельні підприємства, виробників) з метою ознайомлення учасників з практичними аспектами впровадження системи НАССР (англ. HazardAnalysisandCriticalControlPoints – Система аналізу небезпек і контролю (регулювання) в критичних точках).

Довідково:

Згідно із Законом України №771 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку харчових продуктів зобов’язані впровадити систему НАССР. Основною метою впровадження системи НАССР є забезпечення безпеки харчової продукції та кормів на всіх етапах харчового ланцюга «від лану – до столу». Це означає системний підхід до гарантування безпечності харчових продуктів на всіх етапах харчового ланцюга, що починається ще на етапі вирощування сільськогосподарських рослин та тварин і закінчується на полицях супермаркетів та закладів харчування.

На семінарі учасники отримають:

роз’яснення положень харчового законодавства, практичну допомогу в розробленні документації для впровадження системи НАССР, дізнаються про перевірки “по-новому” та ін.

Серед спікерів:

  • Юрій Оглашений, старший експерт з НАССР та простежуваності проекту “Improvement of Food Safey Control System in Ukraine”;
  • Наталія Катеренчук, головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області;
  • Аліна Ткаченко, керівник науково-тренінгової лабораторії «Школа НАССР», консультант із впровадження системи НАССР;
  • Вікторія Облак, засновник власного бренду «ФАБРИКА РЕШЕНИЙ», консультант із впровадження системи НАССР та систем ISO 22000, ISO 9001;
  • Олена Горячова, консультант науково-тренінгової лабораторії «Школа НАССР» з впровадження системи НАССР (фахівець, що супроводжує групу у межах воркшопу);
  • Світлана Рибакова, консультант науково-тренінгової лабораторії «Школа НАССР» з впровадження системи НАССР (фахівець, що супроводжує групу у межах воркшопу).

Для зареєстрованих учасників передбачені інформаційні матеріали та електронний робочий зошит з розробки документації для впровадження системи НАССР. За результатами учасники отримають сертифікат.

Даний захід реалізується Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми, що заснований на базі ГО “Рада молодих вчених”, у партнерстві з представниками Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Зареєструвавшись на подію (та беручи безпосередньо участь у заході), Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних.

З організаційних питань надсилайте запити на [email protected] або телефонуйте: (050) 808 5383, (050) 247 0204.

#eu4business
#bscsumy