Онлайн-семінар «Проєктний менеджмент» для підприємців Тернопільщини

Початок: 01.12.2020 о 15:00
Закінчення: 02.12.2020 о 18:00
Адреса: Тернопіль,
Місце: Онлайн
Громадська школа бізнесу
Телефон: 380 67 177 1705
E-mail: [email protected]

Слайд5
Онлайн-семінар «Проєктний менеджмент» для підприємців Тернопільщини

1-2 грудня відбудеться дводенний онлайн-семінар на тему «Проєктний менеджмент. Робота із проєктами донорських організацій» для підприємців Тернопільщини.

Ключові питання семінару:

  • Визначення правильної термінології: грантовий проєкт, заявка, донор (найбільш поширенні помилки в термінології; ключові характеристики проєкту, донорів та донорських організацій, реципієнтів та бенефіціарів проєкту; види МТД (міжнародної технічної допомоги).
  • Основні одержувачі грантової допомоги (класифікація донорів; пошук інформації про донорів та грантові конкурси).
  • Грантові конкурси, порядок подачі заявки та визначення переможців (характеристика грантових конкурсів, процедури розгляду грантових заявок та прийняття рішень).
  • Складання проєктних заявок (формування мети, завдань, цілей, бюджету тощо).
  • Робота із проєктом (реалізація, звітування).

Тренери:

  • Руслан Бельтюков – досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств). Президент Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу. Засновник Холдингу інноваційного розвитку.
  • Михайло Чорний – експерт з управління фінансами, голова Аналітично-інформаційного центру стратегічного розвитку суспільства.

Захід проводиться Тернопільською обласною державною адміністрацією в рамках реалізації Проєкту регіонального розвитку “Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області”, який реалізується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Участь у тренінгу безкоштовна. Кожен слухач після проходження тренінгу отримає відповідний сертифікат.

Дата і час: 1-2 грудня, о 15.00 -18.00