Онлайн-семінар: «Доступність культурних просторів»

Початок: 29.09.2020 о 10:00
Закінчення: 29.09.2020 о 12:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

117151627_3162348200509611_406752525008029353_o
Онлайн-семінар: «Доступність культурних просторів»

Про що саме йдеться, коли ми говоримо про доступність культурних просторів? Чи лише про фізичний простір?

Новий досвід, який ми пережили завдяки карантину, закцентував увагу на вебдоступності. Більшість музеїв, театрів, бібліотек, культурних центрів спілкувалися з аудиторією переважно через Інтернет.

Доступність сайтів, зручна навігація, дизайн та контент важливі для аудиторії культурних інституцій не менше, ніж архітектурна доступність. Ще більше значення вебдоступність має для людей з інвалідністю.

Цьогоріч Музей Голодомору впроваджує проєкт «Доступний сайт — доступний музей» за підтримки Українського культурного фонду. Ми адаптуємо офіційний сайт музею відповідно до міжнародних стандартів вебдоступності. Кожен охочий, в тому числі люди з інвалідністю та літні люди, матиме комфортний доступ до інформації про музей, його тему, а також освітні заходи.

Саме тому ми ініціюємо розмову про доступність культурних інституцій. Запрошуємо представників музеїв, культурних установ та усіх зацікавлених у темі доступності на онлайн-семінар, який відбудеться 29 вересня.

Взяти участь у семінарі та стати доповідачем може кожен.
Для того, аби стати доповідачем, просимо вас:

1. Розповісти на відео (до 10 хвилин) про пов’язаний із темою доступності досвід, який маєте особисто Ви або інституція, яку Ви представляєте. Темами відео можуть бути архітектурна доступність та універсальний дизайн, вебдоступність, адаптація освітніх програм музеїв для дітей, людей з інвалідністю чи літніх людей чи будь-який інший досвід впровадження інклюзивних елементів.

2. Поділитися цим відео на своїй Facebook-сторінці, позначивши Музей Голодомору та поставивши позначку «в рамках проєкту #ДоступнийсайтДоступниймузей»,
АБО надіслати його на пошту [email protected].

Відео будуть опубліковані на Youtube-сторінці Музею Голодомору у розділі «Доступність», що створить платформу для обміну досвідом та знаннями. На семінарі кожен спікер зможе тезово представити матеріал, викладений у відео, а також взяти участь в обговоренні.

3. Зареєструватися у гугл-формі.

Для того, щоб стати учасником, потрібно лише зареєструватися у гугл-формі.

Подія у facebook.

Якщо у Вас виникнуть питання, можете писати нам на пошту [email protected] або зателефонувати 044-254-45-12.