Онлайн-навчання з використання інструменту інвентаризації та оцінки екосистемних послуг дерев i-Tree Eco

Початок: 31.08.2022 о 14:00
Закінчення: 31.08.2022 о 16:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

завантаження (6)
Онлайн-навчання з використання інструменту інвентаризації та оцінки екосистемних послуг дерев i-Tree Eco

Громадська організація “Український екологічний клуб “Зелена Хвиля” вже вдруге запускає онлайн-навчання з використання інструменту інвентаризації та оцінки екосистемних послуг дерев i-Tree Eco.

Якщо вам цікаво, як швидко та ефективно можна облікувати зелені насадження, для чого це потрібно та що це дає місту/селищу, то приєднуйтеся до нашого онлайн-навчання.

Навчання відбудеться у такі дні:

  • 31 серпня 14.00-16.00
  • 2 вересня 14.00-15.00

Під час занять розповімо:

  1. що таке i-Tree Есо, як використовується система, чому вона важлива?
  2. як зареєструватися та знайти своє місто/селище?
  3. як збирати польові дані та заносити їх у додаток?
  4. як підготуватися до польового виїзду?

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Навчання безкоштовне, всі матеріали ми надаємо.

Інвентаризація зелених насаджень в Києві запланована на 10 вересня, тому після проходження навчання всі охочі зможуть долучитися до команди та взяти участь в інвентаризації.

Детальніше про додаток:

i-Tree Eco – програмний додаток, який широко використовується в усіх штатах Америки, а також у багатьох містах Європи для оцінки екосистемних послуг дерев. 

Завдяки нашій спільній роботи із розробниками додатку Davey Tree Expert Company тепер на платформі з’явилася і Україна! Це означає, що кожна громада в Україні може розпочати свої інвентаризаційні проєкти на платформі, облікувати всі зелені насадження і створити базу даних екосистемних послуг дерев для прийняття рішень із адаптації громади до негативних проявів зміни клімату.

Це вже зробили 4 громади України! Як це було, дивіться на нашому ютуб-каналі: https://www.youtube.com/playlist?list=PL49GRsBAwhsSmsOO94bMB4DzA1eXdAPvL

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки US Forestry Service International Programs у партнерстві з Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США).

Якщо у вас лишилися питання, то пишіть: [email protected]