Онлайн-майстерня «Що мають знати і вміти молодіжні ради?»

Початок: 12.08.2020 о 16:00
Закінчення: 13.08.2020 о 19:00
Адреса: Україна, Україна
Місце: онлайн подія
ГО “Молодіжна Платформа”
Телефон: +380950925166
E-mail: [email protected]

Завершено

baby cards
Онлайн-майстерня «Що мають знати і вміти молодіжні ради?»

Молодіжна рада – не нове поняття у молодіжній політиці України. Чимало таких рад існує на локальному та регіональному рівні, вони схожі за функціоналом, кількісним складом та метою існування. Проте у них існує спільна проблема – низька ефективність управління та результативність роботи.

Нажаль, не всі ради можуть похвалитися сталістю роботи, ефективними адвокаційними кампаніями чи вагомим впливом на життя своєї громади. Часто причина такої ситуації – елементарна відсутність знань та навичок менеджменту у членів молодіжної ради. Органи місцевого самоврядування теж не завжди допомагають організовувати роботу молодіжної ради або ж мають певну зневіру в роботі такого молодіжного інструменту участі. От і виходить, що від «школярів» вимагають неможливого, а ті у свою чергу не зовсім розуміють своєї ролі та можливостей у молодіжній раді.

За оцінками експертів в Україні, наразі нараховують більше 100 локальних молодіжних рад, які оновлюють свій склад кожні 2 роки. Підвищити рівень знань учасників новостворених молодіжних рад можна через проведення комплексного навчання. Подібні програми проводяться різними організаціями та Міністерством молоді та спорту України, вони дають хороший поштовх для роботи даних дорадчих органів.

Саме тому ГО «Молодіжна Платформа» за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні та Міністерства молоді та спорту України розпочинає проєкт «Маю думку: створення онлайн – курсу для молодіжних рад локального рівня» з метою підвищення ефективності їхньої роботи.

У ході створення курсу необхідно визначити формат навчання та розробити його змістовне наповнення для можливості отримання учасниками якісних знань та розвитку їхніх навичок для формування відповідних компетенцій та підвищення цінності участі у молодіжній раді. Курс надасть можливість будь-кому й у будь-який час навчатися основам менеджменту та функціоналу молодіжної ради.

Для формування визначеного «запиту» наповнення навчального курсу запрошуємо молодіжних працівників, членів молодіжних рад та представників місцевих муніципалітетів долучитися до онлайн – майстерні «Що мають знати і вміти члени молодіжної ради?». 

Онлайн – майстерня відбудеться у 2 етапи:

12 – 13 серпня з 16:00 по 19:00 та
17 – 18 серпня з 16:00 по 19:00.

За цей час учасники обговорять:

  • Які знання та навички має містити навчальний курс для членів молодіжної ради;
  • З яких змістовних блоків має складатися навчання;
  • Тривалість, формат та завдання онлайн курсу;

Запрошуємо долучитися до нової історії розвитку молодіжної політики України.

Реєстрація триває до  – 11 серпня  2020 за посиланням.

До 12 серпня 2020 року, на Вашу електронну пошту прийде повідомлення щодо результатів відбору. У разі запитань звертайтеся за електронною адресою – inbox@youthplatform.com.ua.