Онлайн-конференція щодо стану профілактики COVID-19 у СІЗО та методології проведення моніторингових візитів

Початок: 26.03.2021
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

Механізм НПМ_ юрисдикція, інструменти роботи та перспективи для захисту ЛГБТ людей (10)
Онлайн-конференція щодо стану профілактики COVID-19 у СІЗО та методології проведення моніторингових візитів

У період карантинних обмежень слід звернути увагу на дотримання заходів у місцях несвободи, адже у закритих установах поширення захворювання може бути в декілька разів швидше. 

ГО «Україна без тортур» проаналізувала «Чек-лист для моніторингу місць несвободи в умовах карантинних заходів, пов’язаних із епідемією коронавірусу СОVID-2019» і виявила декілька аспектів, які на нашу думку мають бути вдосконалені. Наша команда сформулювала низку питань, якими пропонуємо доповнити вказаний документ. Внесені питання дозволять детальніше дізнатись про якість здійснення протиепідеміологічних заходів у місцях несвободи, стан дотримання прав засуджених, їх реалізацію та адаптувати інтерв’ю під час моніторингових візитів до всі можливих сучасних викликів.

Запрошуємо вас 26 березня о 14:30 долучитися до онлайн-конференції задля публічного дискусії за участі представників Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, правозахисників, моніторів НПМ щодо стану профілактики COVID-19 у СІЗО та методології проведення моніторингових візитів.

Також будуть визначено можливі шляхи взаємодії з громадськими організаціями та органами влади для усунення наявних проблем.

Для участі зареєструйтесь за посиланням.