Обговорення проблематики відсутності в Україні місць в притулках для постраждалих від домашнього насилля чоловіків

Початок: 19.12.2021 о 11:00
Закінчення: 19.12.2021 о 15:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Телефон: 0505304977
E-mail: [email protected]

Завершено

UKRAINE NEEDS YOU(2)
Обговорення проблематики відсутності в Україні місць в притулках для постраждалих від домашнього насилля чоловіків

19.12.2021 відбудеться круглий онлайн стіл “Обговорення проблематики відсутності в Україні місць в притулках для постраждалих від домашнього насилля чоловіків”.

Учасники круглого столу за бажанням мають можливість отримати від організації організатора лист-підтвердження із подякою.

Учасники круглого столу за бажанням мають можливість брати участь в подальшій діяльності проєкту у ролі інформаційного партнера.

Необхідно заповнити гугл форму.

ГО «Ти потрібен Україні» (код ЄДРПОУ 40112590, https://uny.org.ua/) за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні реалізує проєкт «Everyone has to be protected».

Метою проєкту є досягнення більш якісного висвітлення теми домашнього насилля в ЗМІ та соціальних мережах, у першу чергу, з метою формування об’єктивного розуміння даної проблеми. Потерпілими від домашнього насилля є не тільки жінки та діти, частина запитів надходять від чоловіків та осіб, які не ототожнюють себе із цією статтю, але за документами є особами чоловічої статті (ЛГБТІ).

Проєктом передбачено адвокатування прийняття рішення виділення окремого приміщення в притулках для тимчасового перебування особи (осіб) чоловічої статі, постраждалого(их) від домашнього насильства.

Результатом адвокаційної кампанії має бути прийняття узгодженого рішення на рівні м. Харкова про започаткування окремого приміщення в притулку для тимчасового перебування особи (осіб) чоловічої статі, постраждалого(их) від домашнього насильства на базі комунальної установи «Центр надання допомоги постраждалим від насильства».

Крім цього у рамках проєкту є створення аналітичного матеріалу “Аналіз випадків домашнього насилля, де потерпілими є особи чоловічої статі” із метою систематизації та аналізу отриманої з різних джерел інформації про випадки домашнього насилля, де потерпілими є особи чоловічої статі, для подальшого використання в громадській правозахисній діяльності.

З повагою,
Вірьовкіна Лілія,
Голова ГО “Ти потрібен Україні”.