Новорічна акція від Активної Громади Дніпра

Початок: 02.01.2021 о 08:00
Закінчення: 05.01.2021 о 23:00
Адреса: Дніпро, Дніпропетровська, Україна
Місце: Онлайн

Завершено

Картинка акції
Новорічна акція від Активної Громади Дніпра
Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» з року в рік об’єднує активних громадян, аби спільними зусиллями змінювати нашу країну на краще. 2020 рік без перебільшень був переломним для більшості з нас, Але, водночас, він багато чому нас навчив, зробив мудрішими та сильнішими. Тож, пропонуємо зустріти 2021 рік активно-креативно і взяти участь у Новорічній акції від ВІ “Активна Громада”.
 
Що потрібно зробити, аби взяти участь?
 
Запишіть відеопривітання або опублікуйте текст і вітальну картинку для своєї громади з Новим 2021 роком та/або Різдвом Христовим на власній сторінці у Facebook. Обов’язково затегайте або відмітьте сторінку Активна Громада Дніпра або #АктивнаГромадаДніпра. Учасники та учасниці мають бути з Дніпропетровської області.
 
Автори найкреативніших привітань отримають подарунки від ВІ “Активна Громада”: книги/термо-чашки/чай якісних сортів.
 
Дедлайн: 5 січня, 23:00.
 
Результати конкурсу будуть опубліковані 6 січня на сторінці Активної Громади Дніпра у Facebook.
 
Довідка. Акція відбувається в рамках проєкту “Право вибору”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.
 
Примітка. Місія “Активної Громади”: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.