Нова серія тренінгів “Єдина громада”

Початок: 03.10.2023 о 09:00
Закінчення: 12.10.2023 о 18:00
Адреса: Кропивницький,
Місце: уточнюється

Завершено

ВІЯ ІНСТА 6 (7)
Нова серія тренінгів “Єдина громада”

Українці зараз живуть в умовах невизначеності. Постійний інформаційний потік, війна та різноманітні маніпуляції можуть призвести до збільшення конфліктів та непорозумінь.  В таких умовах необхідно не тільки постійно підтримувати себе, а й вчитися навичкам, які допомагають слухати, вирішувати конфлікти за допомогою комунікації та діалогу. 

Програма “Єднання заради дії” запрошує взяти участь у  серії триденних тренінгів “Єдина громада”  в м. Кропивницький, м. Івано-Франківськ та м.Кам’янське. 

Тренінг націлений  об’єднати місцевих мешканців та ВПО,  згуртувати їх  на шляху   вирішення проблем на місцевому рівні.  

Під час спілкування та практики діалогів ви зможете отримати нові знання та навички ефективної комунікації, уникнення стереотипів та мови ворожнечі,  зустріти однодумців, а також надихнутися ідеями та готовими напрацюваннями щодо відновлення та покрокових змін у власному житті та житті громади. 

Окрему увагу на тренінгах буде присвячено темі  медіаграмотності. За допомогою реальних прикладів Ви зможете  опанувати навички критичного мислення, розберете види маніпуляцій, фактів та суджень та ідентифікації можливих інформаційних впливів та дезінформації.   А спеціально розроблені практичні вправи допоможуть навчитися “розуміти медіапростір” та аналізувати інформацію для буденного та професійного життя. 

Кому  буде корисним тренінг: внутрішньо переміщеним особам  віком 30+, а також мешканцям приймаючих громад. 

Графік проведення тренінгів “Єдина громада”. Тренінги триватимуть 3 дні по 8 годин. 

  • 03.10.2023 – 05.10.2023 м. Кропивницький 
  • 04.10.2023 – 06.10.2023 м. Івано-Франківськ 
  • 10.10.2023-12.10.2023 м. Кам’янське

Реєстрація на тренінг “Єдина громада” за посиланням.

Про місце і час проведення тренінгів зареєстрованим учасникам буде повідомлено додатково  за три дні до початку  на електронну адресу. 

Після проходження тренінгу ви зможете взяти участь у додатковому воркшопі з розробки ініціатив для розвитку вашої громади. 

Програма «Єднання заради дії» має на меті посилити стабілізацію в Україні через сприяння інтеграції ВПО, підвищення згуртованості громад, надання підтримки щодо розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО, та зменшення вразливості ВПО загалом. У межах програми понад 2000 ВПО та членів приймаючих громад з 15 областей України отримають підтримку у підвищенні соціальної згуртованості та покращенні навичок адвокації.   Ще більше можливостей на сторінках програми “Єднання заради дії” у мережі Facebook та Instagram.