Норвезькі телевізійники поділяться досвідом співпраці з українськими партнерами

Початок: 24.03.2023 о 15:00
Закінчення: 24.03.2023 о 17:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

3_pitchua-1500x1500
Норвезькі телевізійники поділяться досвідом співпраці з українськими партнерами

Розпочати співпрацю з європейськими телеканалами та продакшенами—актуальна задача в Україні для виробників візуального контенту. Щоб краще зрозуміти, як до співпраці з українцями підходять європейські телевізійники, запрошуємо на он-лайн зустріч з представниками норвезької телерадіокомпанії NRK. Цей мовник має досвід як ко-продукцій з українськими компаніями, так і закупок готового контенту. Зустріч вестимуть голлівудський сценарист та контент-стратег Адам Сіґел та продюсер і сценарист Джош Вайнсток (які не тільки добре знайомі з нашою аудіо-візуальною індустрією, але й допомогли кільком українським проєктам вийти на міжнародний ринок). Наприкінці зустрічі зможете поставити запитання учасникам.

Зустріч відбудеться в рамках Освітньої платформи PITCHUA, яка є продовженням грантового конкурсу PITCHUA, переможці якого отримують фінансову та консультаційну підтримку для створення соціально-вагомого контенту.

Освітня платформа, як і конкурс PITCHUA, є заходами проєкту Transformation Communication Activity (TCA) Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Ко-продукція з Україною та закупки контенту. Поради з Європи

Hans-Jørgen Osnes, NRK, Норвегія
Fredrick Luihn, NRK, Норвегія

24 березеня, п’ятниця, 15:00

Посилання на зустріч українською тут

Англійською тут.